cagribegg kullanıcısının son içeriği

1. C

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.3.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Hayret ya, sağolasın hocam Sent from my MI 8 using Tapatalk
  2. C

Yılların alışkanlığı (iphonedan beri) bir anda sebepsiz ortadan kalkınca rahatsız ediyor hocam[emoji16][emoji16] Sent from my MI 8 using Tapatalk
  3. C

Sağolasın hocam ama,son güncellemeden önce de aynı ayarda, yani gizli olarak kullanıyordum ve mesaj sayısını gösterip içeriğini göstermiyordu. Dediğiniz gibi yapınca herşeyi gösteriyor. Ben eski hali gibi istiyorum. Sent from my MI 8 using Tapatalk
  4. C

Arkadaşlar bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum? Whatsapı kaldırıp tamamen temizleyip tekrar kurdum yine düzelmedi. Sent from my MI 8 using Tapatalk
  5. C

Tam olarak ekteki resimdeki gibi bir durum. Sent from my MI 8 using Tapatalk
  6. C

Kilit ekranda whatsapp bildirim sorunu yaşayan oldu mu? Eskiden 2 chat 3 message şeklinde içerik görünmese de sohbet ve mesajın sayısını görebiliyorduk. Şimdi sadece whatsapp yazıyor.
  7. C

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.3.21 Global Beta Rom

Düşük ışıktaki otomatik parlaklık ve google maps sapıtma problemi çözülmüş mü?
  8. C

İnceleme Global Kararlı vs Global Beta vs Eu Rom

Pil ömrü, stabilite ve yenilikler açısından karşılaştırırsanız ne dersiniz arkadaşlar? Ben global kararlıdayım (10.2.3.0) ve; Pil ömründen hiç memnun değilim, Whatsapp kamerasının rengi bozarak fotoğraf çekmesi, otomatik parlaklık problemi ve google maps problemi gibi hatalar dışında stabilite...
  9. C

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.3.1 Global Beta Rom

Düzgün çalışmadığına dair forumda mesajlar gördüğümü hatırlıyorum. Şüphelendiğim için bir türlü betaya geçemedim.
  10. C

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.3.1 Global Beta Rom

Ben de bu konuyu merak ediyorum. Hızlı bir şekilde globalden betaya ya da betadan globale geçiş yapan arkadaşların kullandığı efektif bir yöntem var mı? Rehber fotoğraflar değil mesele. Uygulama içerikleri.
  11. C

Yardım Mi 8 şebeke sorunu

+1
  12. C

Soru Ekran parlaklığı ve Gece Modu

+1
Üst Alt