cagdasoneren kullanıcısının son içeriği

1. C

Recovery Xiaomi Mi 10 Lite Zoom - Twrp 3.3.1-0625 Tek Tuş Yükleme Aracı

twrp-3.5.1.A10-vangogh-geoanto555 Bu twrp miui hellas team olarak yükleniyor denedim arkadaşlar ve şifreleme sorunuda vermiyor yani ekran kilidi vs varsa doğru çözüyor ve ayarlarında twrp'nin türkçe dil seçeneğide mevcut.
  2. C

İpucu Mi 10 Lite Zoom - Kullanıcı Yorumları

hayır kamerada fotoğraf çekmek için açın uzak bir yere zoom yapılıyor ya direk rakamlara basarak değil elinizi basılı tutunca aşağıda çizgiler açılır elinizi kaydırırp 50x e doğru ondan bahsediyorum ben hızlıca gidiyorum eskiden hızlıca zoom yapardı şimdi ben elliye geliyorum o arkadan geliyor.
  3. C

Son sürüm 12.5 yüklü yeni farkettim eskiden zoom çok rahat yapıyordu şimdi fotoğrafta zoom yaparken arkadan geliyor temizde kurdum ama 21.3.17 yüklü olan bir kontrol edebilir mi acaba olmazsa hata bildirimi yaparız en azından.
  4. C

Android 10 pek kullanmadım o yüzden yorum yapamıyorum ama pil süresi 12.5 weekly' e göre çok iyi.
  5. C

Direk magisk indirip twrp üstünden install yaparak denediniz mi o şekilde sıkıntısız yaptım ben root'u daha sonra da VOLTE açtım ve daha sonra magisk uninstaller ile de kaldırdım root'u sorunsuz. https://magiskmanager.com/
  6. C

Galeride Ekran kaydedicide düzgün çalışıyor. Bir önceki sürümden yükseltme ile kurulumu yaptım.
  7. C

Soru Mi 10 lite zoom aldım 8gb ram globalmi

Ben yaşamadım VOLTE'yide açtım gayet stabil kesilmeden her yerde kullanıyorum. Ben birşey hissetmedim sıkıntı yok yani. Bu arada zaten bu cihazın GLOBAL sürümü yok arkadaşlar. Ama cihaz hem görüntü olarak güzel hemde kamerası güzel düzgün bir cihaz bence tam kararında 865'li bir cihaz baktığında...
  8. C

Ben Güncelledim gayet sorunsuz VOLTE 'yi de açtım sıkıntısız şu anda. Magisk de çalışıyor. Ben bir sıkıntı görmedim. 12.5 weekly'deydim durup dururken son sürüm çöktü kendi kendine açılıp kapanıyordu bende stabil'e geçtim dün akşamda güncelledim.
  9. C

By.TRabZonLu™, Acaba yeni sürüm TWRP çıktı mı yabancı bir forumda bunu buldum ama https://androidfilehost.com/?w=files&flid=318279 Burda twrp-3.5.A10-vangogh-geoanto555.img diye bir dosya var ama yeni sürüm mü uygun mu bilemedim. Ne gibi değişiklikler var bilemiyorum bizi aydınlatırsanız bu...
  10. C

Rehber Mi 10 Lite Zoom VoLTE/VoWIFI Aktif Etme

Yeni Sürüm yüklendiğinde tüm işlemleri tekrar yapmak gerekiyor. Acaba Kalıcı olması için ne yapılabilir. Acaba onunda bir yolu varmı.
  11. C

Evet Akşam yaptım bende sorun yaşadığım şeyler şunlardı bende bir güncelleme olsun diye yazayım. 1. Magisk'i dediğiniz şekilde yaptım olmadı root. Daha sonra Magisk sayfasından son sürümünün zip dosyasını indirdim ve TWRP üzerinden yükledim root başarılı oldu. (Ben Son sürüm 12.5 miui...
  12. C

Elinize sağlık güzel anlatım olmuş peki soracağım birşey var ben eu rom weekly olan sürüm kullanıyorum miui 12.5 21.1.20 sürümü bunda da aynen dediklerinizi yapabilir miyim acaba uyumlu mudur? TWRP yüklü cihaz IMEI atılmış ve bootloader açık. İlk kısmını yaptım ama root etmeden olmadı geliyor...
  13. C

Bende stabil son sürüm var. IMEI gitmeden ve veri kaybetmeden bunu nasıl yükleyebilirim acaba.
  14. C

Çözüldü Mi flash ''anti rollback check error'' android 11'den 10'a Downgrade Çözüldü

Teşekkürler sayenizde Android 11 yüklediğim cihazı sürüm düşürdüm sorun çıkmadan.
Üst Alt