cagataypala kullanıcısının son içeriği

1. C

Soru kayıtlı garantisiz telefon sorun çıkarır mı?

öncelikle çok teşekkür ederim abilerim, benim takıldığım nokta telefonun kapanma durumu. videoda bahsedilen yasal güncelleme
  2. C

Soru kayıtlı garantisiz telefon sorun çıkarır mı?

xiaomi redmi note 8 pro 128 modelini almayı düşünüyorum fakat alışveriş sitelerinde garantili 2250 TL altında bulamazken, sahibinden'de 1600 TL ye kayıtlı global halini bulabiliyorum. yazılımsal sorun olursa 6 ay destek vereceklerini de söylüyorlar ancak aklıma takılan bir şey var. birkaç ay...
  3. C

Yardım REDMI 5 Plus çağrı bekletme sorunu

Öncelikle merhaba, telefonu alalı 2 3 ay oldu gayet her yönü ile memnunum fakat aldığım günden beri biriyle çağrı esnasında iken gelen aramalardan haberim olmuyor diğer kişilere direk meşgul yazıp kapanıyor çağrı. Sonrasında bana bildirim de gelmiyor ayarlardan arama esnasında gelen çağrıları...
  4. C

İnceleme Redmi 5 Plus

hocam çok teşekkürler Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. C

İnceleme Redmi 5 Plus

2 saatte %35 gitmesin istiyorum insanlara 10 11 saat ekran süresi veriyor, YouTube videolarda adam 8 9 saat gulls ekran parlaklık wifi açık video testi yapıyor bende ortalama 35 40 parlaklıkta 6 saat gidiyor yanlış yaptığım bir şey mi var diye soruyorum yükselmenize gerek yok bence bu kadar...
  6. C

İnceleme Redmi 5 Plus

şeyi merak ediyorum ben, güç tasarrufu modu hariç şarja yapılabilecek bir iyileşme yok mu acaba Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. C

İnceleme Redmi 5 Plus

eğer bahsettiğiniz bu ise tümünde böyle Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. C

İnceleme Redmi 5 Plus

pek anlamıyorum da ne yapabilirim, nasıl uygulamalara izin vermeyeyim mesela kısaca özet geçerseniz çok sevinirim Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. C

İnceleme Redmi 5 Plus

mesela bu değerler normal mi? oyun oynarken %20-25 ekran parlaklığı normalde %35 vs Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. C

İnceleme Redmi 5 Plus

arkadaşlar anlamadığım bir şekilde şarj oyun oynarken çok gidiyor, 20 dk pubg atıyorum %25 parlaklık güç tas vs açık ama %9 şarj gidiyor. aynı şekilde mobile legends oynayınca 15 dkda %7 gidiyor ancak normal kullanımda iyi. nedeni var mı herkeste mi böyle. bide pili uzun süre kullanmak için...
  11. C

İnceleme Xiaomi mi note 3

çok teşekkür ederim bilgilendirme için sanırım tercihim 5 plustan yana olacak yine rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama xiaomi redmi 5 plus ve xiaomi mi note 3 arasında hala net karar veremedim aslında şu an çoğu soru işareti gitti aklımdaki yani mi note 3 te olup redmi 5 plus da olmayan...
  12. C

İnceleme Redmi 5 Plus

aklıma takılan 2 şey çok tereddütte bırakıyor beni, acaba ön kamerası yeterli mi mesela 3 4 yıl sonra ortalamanın çok mu altında kalır bide SD625 3 4 yıl sonra üzer mi beni çok ağır oyunlar oynamam low kalite oynamak beni rahatsız etmez akıcı olması önemli yani 3 4 yıl sonraki ideal bir oyunu...
  13. C

İnceleme Redmi 5 Plus

çok teşekkürteş bilgilendirme için sanırım tercihim 5 plus olacak gibi
  14. C

Soru mi note 3 alınır mı ?

Arkadaşlar çok kararsızım, mi note 3 1670 TL civarında ve artmaya devam ediyor fakat redmi 5 plus 1160 TL hediye kılıf ekran koruyucu ve kvk garantili arada (kvk ve hediyeleri sayınca) 600 TLyi aşan bir fark var. telefondan umduğum şeyler -batarya beni mahcup etmesin -ön kamerası sosyal medya...
  15. C

İnceleme Xiaomi mi note 3

Arkadaşlar çok kararsızım, mi note 3 1670 TL civarında ve artmaya devam ediyor fakat redmi 5 plus 1160 TL hediye kılıf ekran koruyucu ve kvk garantili arada (kvk ve hediyeleri sayınca) 600 TLyi aşan bir fark var. telefondan umduğum şeyler -batarya beni mahcup etmesin -ön kamerası sosyal medya...
Üst Alt