cagatay306 kullanıcısının son içeriği

1. C

Çözüldü Telefonumda anlayamadığım problem ve twrp sorunu

Valla bayram üstü korkuttular yahu :D:D 1559340635 Teşekkür ederim o versiyonu deneyeyim birde direk bildirim eklentisi ekleyeyim :D
  2. C

Türk telekom kaynaklıymış tamda kulaklığı aldığım güne denk geldi 50 kere kulaklığı kapayıp açınca aha yaktık biyerini dedim :D
  3. C

merhabalar bugün redmi airdots kulaklık aldım ve note 6 pro telefonumda kullanmaya başladım herşey güzel derken telefonumda yeni bir sorun çıktı telefona şuan sms ve arama gelmiyor aynı şekilde sms ve arama yapamıyorum arama yaparken hücresel ağa erişilemiyor yazıp kapanıyor alttanda mobil ağ...
  4. C

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.3.2.0 PEKMIXM Global Kararlı Rom

Evet ama youtube instagram ve oyunlardan çıkmadım neredeyse ama anormallik sezmedim sarjda daha önceki sürüm arasinda
  5. C

Saat 9 da sarjdan cikardim ve neredeyse bugun hic elimden dusurmedim telefonu %61 suan
  6. C

Arkadaslar guncellemeyi yaptim farkettigim bazi seyleri belirtmek istiyorum ona gore bir yukleme yapin daha onceden bildirim cubugu modu kurduysaniz o gidiyor ama bildirim gelince saatin orda simge gorunup kayboluyor Whatsapp dan mesaj bana iletilmiyor whatsapp a girene kadar yani kardesimin...
  7. C

Soru Bootloader ile ilgili

Tesekkur ederim cok emeginiz var baya paylasim yapmissiniz sayenizde bildirimide halledicem [emoji1] Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. C

Soru Bootloader ile ilgili

Merhabalar bende redmi note 6 pro ile araniza katildim bir sorum olacakti guvenlik bakimindan bootloader kilidi en sevdigim ozellikten biri bence telefonu iphone gibi yapiyor ama sorunum su bildiginiz uzere bildirim sikintisi olan bir telefon modeli bu simdi forumdaki bildirim cubugu eklentisini...
Üst Alt