ByToKTa kullanıcısının son içeriği

1. ByToKTa

Yardım Bootloader Kilidi

merhaba arkadaşlar telefonum mi9t mi flash uygulamasıyla stock rom kurarken kilidi açık bırakmayı unuttum oem kilitlendi şöyle bi sıkıntı var telefonun imeisi yok baştan imei atıyordum. ama unuttum işte hesap ilişkilendiremiyorum şebeke olmadığı için ne yapmam gerekiyor ?? nasıl çözebilirim bu...
  2. ByToKTa

Yardım rom atarken fastboot ekranında kaldı telefon

Hocam yazılım çökmüş tekrar atmaniz gerekiyor 1605199343 Mi flash uygulamasindan romunuzu kurun hocam bootloader kilidini açık bırakmayı unutmayın
  3. ByToKTa

Yardım Mi 9T sebeke sorunu

Rootu kaldırdım hocam gece tekrsr repair yapacam duzelmezse atarim ss
  4. ByToKTa

Teşekkürler biliyorum ama neden sadece turk telekom cekmiyor onu anlamadim 1605159522 Klonlanmamis hocam
  5. ByToKTa

Merhaba arkadaşlar cihazim mi 9t imei attim neredeyse 1 sene oldu hic sorunu yoktu hattim turk telekom (şebeke yok) sorunu var daha once yoktu ucak moduna alip kapatınca duzeliuordu bazen gidiyordu 2 gündür hic gelmiyor turkcell hattini takinca sebeke geliyor. Benim hatti baska telefona takınca...
  6. ByToKTa

Yardım xiaomi cihaz çökmesi twrp var rom yok imei bitti

1602278749 hocam teşekkür ederim rom attı kilit açık 1602279462 arkadaşlar herkese ilgisi için teşekkür ederim iyiki varsınız <3
  7. ByToKTa

teşekkürler hocam atıyorum birazdan yazarım
  8. ByToKTa

tamam hocam atıcam birazdan dönüş yaparım 1602276914 hocam size ulaşabileceğim yer var mı insta veya face ?
  9. ByToKTa

hocam twrp yüklü şuan hatasız ama bilmiyorum fastboota aldığımda usb hata ayıklama kapalıydı ondan mı çöktü anlamadım ki. twrpden cihaza stock romunu atsam bootloader kilitlenir mi ?
  10. ByToKTa

hocam şöyle söyleyeyim telefon yurtdıışı imei süresi 8 ay bitti işte şebeke yok imei ben atıyorumda cihaz şuan unlock twrp yükleyince sistem çöktü sürekli fastboot a atıyor twrp yüklendi ama rom gitti. şimdi rom atsam cihaz lock olmaz mı ? çünkü lock olsa cihazda şebeke olmadığı için açamam...
  11. ByToKTa

Selamun aleyküm arkadaşlar ilk önce telefona twrp yükleyince telefon çöktü cihazda şuan twrp var cihazın imei süresi bitti imei kendi imeisi. rom yok telefon çöktü imei atsam rom yok, rom atsam telefon lock olucak nasıl çözebilirim ?
Üst Alt