bysyx kullanıcısının son içeriği

1. bysyx

Mod Poco X3 NFC Hayalet Dokunuş Sorunu Giderme

Yeni sürüm stock rom yükleyince düzeliyor ancak pil çabuk bitiyor ve takılmalar oluyor eski sürüm miuide sorunu çözen yok mu
  2. bysyx

Yardım eu rom kurulumu sonrası bootlop

denedim yüklemeden öncede aynı işlemi yaparak denedim maalesef olmadı bu arada orange fox ile denedim yine olmadı aklım almıyor her zaman yaptığım işlem şuan olmuyor :D
  3. bysyx

Yardım eu rom kurulumu sonrası bootlop

arkadaşlar merhaba cihaza twrp üzerinden stock rom yüklediğimde sorunsuz açılıyor ancak xaomi eu rom yüklediğimde sürekli reset atıyor cihaz açılmıyor. eu romun 4-5 sürümünü denedim olmadı sorunu daha önce yaşayıp çözen var mı?
  4. bysyx

Yardım Xiaomi Mi Router 4A sarı ısık sorunu

merhabalar bende aynı sorunu yaşıyorum şuan çözüm buldunuz mu?
  5. bysyx

Yardım Mi router 4a upload çok yavaş

Merhaba arkadaşlar 2 gün önce mi router 4a aldım. 50 Mbps download 5 Mbps upload kablonet internetten 38 mt. Cat 6 kabloyu routere bağladım. Routere kablolu veya kablosuz bağlandığımda 49 Mbps download alıyorum ancak upload 0.01 Mbps oluyor whatsapp üzerinden mesaj atarken bile zor gidiyor...
  6. bysyx

Denedim hocam malesef olmadı magisk üzerinde modül aktif sorun gözükmüyor. MIUI sürümünden mi kaynaklanıyor acaba stock 12.0.3 Endonezya romu kullanıyorum
  7. bysyx

Dün gece twrp üzerinden yükledim ancak sorun çözülmedi şimdi magisk yüklüyorum o şekilde deneyeceğim aylardır çekiyorum bu sıkıntıyı inşallah düzelir
  8. bysyx

Çözüldü Twrp açıkken pcden dosya kopyalayamıyorum

reis çok teşekkür ediyorum çözüldü :)
  9. bysyx

Çözüldü Twrp açıkken pcden dosya kopyalayamıyorum

Merhaba arkadaşlar twrp ile eu rom yüklemeye çalışırken sorunla karşılaştım. advanced wipe ile tüm her şeyi sildim ardından pcden rom dosyasını atmak için bağladım. Pc telefonu ve hafızayı görüyor ancak depolama alanının kaç gb boş olduğunu vb göremiyorum. Dosya aktaramıyorum elimde flash disk...
  10. bysyx

Çözüldü Poco X3 NFC Google Chrome Ekran Sararması

Bendede youtube uygulamasında linkini attığım videoda sararma oluyor youtubedan çıkınca düzeliyor sizdede oluyor mu deneyebilir misiniz 1607891842 Bu arada başka videoda olmuyor sadece bu videoda ve uygulamadan izleyince oluyor
  11. bysyx

Yardım Poco F2 Pro Ekran Pır Pır Gidip Gelmesi

Yazılımsal hata güncelle düzelir
  12. bysyx

Yardım Note 9Pro Çökme sorunu

Temiz kurulum yaptım yüklerken
  13. bysyx

Yardım Note 9Pro Çökme sorunu

Telefon ara sıra olmadık yerde donuyor bir süre sonra yeniden başlatıyor bu sorunu global ve tr romunda yaşadıktan sonra son sürüm miui12 roma geçtim ondada yaşamaya başladım bunun çözümünü bulan yokmu çok can sıkıcı bir durum
  14. bysyx

Yardım yetkili hesap yazılım yüklemesi fiyatları.

Zenex bilir ona sor
  15. bysyx

Yardım MIUI 12 Türkiye ROM Çökme Sorunu

Çözüm bulan oldumu bendede sürekli oluyor
Üst Alt