byserkaan kullanıcısının son içeriği

1. B

MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

Klonlu uygulama kullanıldığı zaman depolama alanında klonlu uygulamalar diye 2. bir bölüm oluşuyor. Stabil 12.1.1 sürümünde sorunsuz çalışıyordu. Bu sürüme geçtim. Bölüm görünüyor ama işlem yapılamıyor. Dolayısıyla klonlanmış uygulamada işlevini yerine getiremiyor. Bununla ilgili bir çözüm var...
  2. B

MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

Son romda telefon K20 olarak görünüyor. Mi9T olarak değiştirme şansımız var mı ?
  3. B

Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Android 11 Stabil Rom V.12.1.2.0

MIUI Eu 12.0.6 dan geçiş yaptım. Genel olarak bir problem yok. Telefon ilk açıldığında 3 - 4 defa menüye girip çıkana kadar takılmalar oluyor. Daha sonra akıcı oluyor. Bataryasında şuana kadar yüksek bir boşaltma görmedim. Ben bir iki uygulama haricinde tüm uygulamaları arka planda kısıtlıyorum...
  4. B

Anket Miui 12.5 ile Mi Pay Türkiye'ye gelir mi ? Mobil ödeme sistemleri Türkiye'de neden yok ?

Hocam anlaşamadığımız bir konu var. İlk mesajda anlattım diye düşünüyorum. Pandeminin artmasıyla mobil ödeme sistemleri önem kazandı. Dünyada çok fazla alternatif var. Temassız ödeme yapabilmek için biz neden kullanamıyoruz diyorum ? Türkiye de buzdolabı kullanımının bile lüks olmasının sebebi...
  5. B

Anket Miui 12.5 ile Mi Pay Türkiye'ye gelir mi ? Mobil ödeme sistemleri Türkiye'de neden yok ?

Temassız ödeme sisteminin ne gibi kampanyası olabilir ki ? Banka açsın demiyorum. Telefondaki NFC yi Türkiye dede kullanalım istiyorum. 1611592698 Xiaomi şuan Türkiye'de yatırım yapmayı düşünüyor. Böyle bir hamle yapacaksa onu neden yapamasın ki hocam.
  6. B

Arkadaşlar merhaba, Biliyorsunuz mobil ödeme sistemleri dünya da 5 seneden fazladır aktif bir şekilde kullanılıyor. Malumunuz pandeminin de etkisiyle, temassız ödeme sistemleri daha fazla önem kazandı. Fakat Türkiye'de bu sistemlerin hiç birisi çalışmamakta. Google Pay, Samsung Pay, Apple Pay...
  7. B

Rehber TWRP Nedir ve ne işe yarar/nasıl kullanılır?

TWRP den yedek alırken system kısmı görünmüyor. OrangeFox yükledim. Ondada çıkmıyor. Sadece boot, Systemimage, vendorimage, efs, data, var
  8. B

Rom [Android 10] Redmi K20 & Mi 9T EEA ( Avrupa ) Kararlı MIUI V11.0.4.0 QFJEUXM İndirme Bağlantıları

Geçme işlemi yapabiliyorum ama. Bir geçişim 1 günümü alıyor. Titanium Backupla aldığım yedek. Tekrar yüklerken yüklenmiyor. Mi Cloudun aldığı yedekte keza öyle. Çoğu uygulama geri yüklenmiyor. Tek tek elle yüklüyorum.
  9. B

Rom [Android 10] Redmi K20 & Mi 9T EEA ( Avrupa ) Kararlı MIUI V11.0.4.0 QFJEUXM İndirme Bağlantıları

Ekran açık süresi değil ben telefonu çok fazla kullanmam cebimde durur işimden dolayı. Global rom 34 saat gidiyordu ki bazen 2. Gün şarja takıyordum. EU ya geçtim. 10 - 15 saatte % 10 a düşüyor şarj. Ekran kapalı cebimde olduğu halde yapıyor bunu. Android sistemi % 35 şarj kullanmış.
  10. B

Globalden bu sürüme geçtim 33 - 34 saat giden şarjım 21 saat gitmeye başladı.
  11. B

Rom [10.0][Mi9T] ExtendedUI

Parmak izini 6 - 7 nci denemede zor açabiliyorum. Bazen hiç okumuyor. Şifre girerek açıyorum. Rom güzel fakat parmak izi okuma rezalet
  12. B

Mod Mi 9T Global MIUI 11.04 - Dolby Atmos

Evet onuda belirtmiştim.
  13. B

Zip dosyasının içine girip kendin kurman gerekiyor apk dosyasını. Sıralamaya dikkat et. Yazmıştım.
  14. B

Arkadaşlar deneyenler. Denedikleri sürümü ve neyle karşılaştıklarını belirtirlerse sevinirim.
  15. B

Mi 9T MIUI Global versiyon güncelleme sonrası Dolby Atmos çalışmıyor. Sürekli Crash veriyordu. Sorunu bir kaç denememden sonra çözdüm. Lütfen verilen sıralamaya harfiyen uyun. İşlemleri yapmadan önce TWRP yedek almanızı öneririm. Sadece Global Rom 11.04 de denenmiştir. EU Rom da deneyen olursa...
Üst Alt