bysempathic kullanıcısının son içeriği

1. B

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

mi unlock programını denedim unlock dediğimde çince yazı çıkıp hata veriyor sanırım
  2. B

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

mrb. benim mi 8 se fastbotta kaldı çin romuyla hallettim fakat türkçe değil global yada eu rom kurmam gerek. bootloader açık değil bu yüzden twrp ve root nasıl yaparım. denemediğim şey kalmadı. yardım lütfen cihazımı kullanamıyorum.
  3. B

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

mrb bu 10.3.1.0 son surumde şebe sıkıntısı varmı direk pcden twrp yukleyıp peşine modem_MI8SE_9.5.16_TWRP dosyasınımı kuracağız
  4. B

Rehber Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma

merhaba arkadaşlar istedğim rom xiaomi eu stable rom ekranda çıkmıyor sebebi nedir acaba
  5. B

Yardım Mi 6 Donma Sorunu

Arkadaşlar mrb benim cihaz gene donmaya kasmaya başladı hangi rom tavsiye edersiniz sikinti yasamayacagim bir rom olsun.
  6. B

Yardım Mi 6 Donma Sorunu

Arkadaşlar fabrika ayarlarına döndükten sonra düzeldi sanki şimdilik donma kasma olmadı teşekkürler
  7. B

Uygulama MiHome V.3.8.0 [HG Düzenleme]

mi 6 global 9,5,8 rom için olurmu acaba veya buna göre uyarlanmış bir apk 1532888243 aslında sadece isteğim iki parmakla uygulama gizleme başka bir yolu varmı arkadaşlar
  8. B

Yardım Mi 6 Donma Sorunu

Teşekkür ederim yarın akşama halledicem insallah. Olmadı bilahare görüşürüz
  9. B

Yardım Mi 6 Donma Sorunu

Cihaz güncel global 9.5.8 yuku. İlk aldığım günden beridir böyle cihazda en fazla 5 uygulama yüklü onlarda banka Vodafone WhatsApp Facebook ve 54mb lik oyun yuklu. Ozaman cihazı sifirlayip baslayabiliriz hard resetmi yapsam yoksa sadece fabrika ayarları yeterlimi
  10. B

Yardım Mi 6 Donma Sorunu

Tam olarak nasıl duzenleme yapmam gerek
  11. B

Yardım Mi 6 Donma Sorunu

Mrb Nisan 2018den beri mi 6 kullaniyorum. MI6 sürekli donuyor günde en az 5 defa oluyor. Bugün ilk defa sim simgesi x işareti çıktı atandığım zaman çalıyor ama ses görüntü yok Açma kapama tuşuna basılı tutup bıraktığım zaman duzeliyor ama 2dk sonra gene aynı. Çok nadirdir de olsa çok akıcı bir...
Üst Alt