BySafderun kullanıcısının son içeriği

1. BySafderun

Çözüldü KernelSU

AdGuardDns4 magisk modülünü yükledim son olarak ve kernelSU'da görevini yapıyor. Diğer 2 reklam engelleyici modül güncelleme gelene dek pasif edildi.
  2. BySafderun

Çözüldü KernelSU

Hayır vermiyor
  3. BySafderun

Çözüldü KernelSU

systemless host modülünü kullanıyordum reklam engellemek için, aktif ama çalışmıyor..
  4. BySafderun

Çözüldü KernelSU

KernelSU'da yüklediğim modüller aktif olmasına rağmen artık çalışmıyor..
  5. BySafderun

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !!

Arkadaşlar işinize yarar mı daha evvel paylaşıldı mı bilmem, modlu yowhatsapp kullanmaktan anlatılan tüm şikayetleri yaşadım ve şimdilik tek bir çözüm yolunu kullanıyorum. Telefon tarihini bir gün geriye alarak whatsapp kullanmaya devam ediyorum. Sanırım kara listeye alındık 🤣
  6. BySafderun

Rehber Xiaomi 13 (Fuxi) KernelSU ile Root Yetkisi Alma

Defalarca yaptım bu işlemi, farklı romlarda gidip geldim, tek bir defa dahi sorun yaşamadım. Ben de A14 uyumlu twrp yüklü
  7. BySafderun

Evet twrp'den flashlanacak, lakin flash sonrası twrp'nin gittiğini ilk defa duydum..
  8. BySafderun

Eyvallah üstadım, tşk ederim.
  9. BySafderun

5.15.74 android13-8 g...... Yazıyor... Lakin android 14 hyperOS sürümümdeyim
  10. BySafderun

Bende de 5.15.74 var.. HyperOS kullanıyorum. 15.94'ü gördüm ama hangisini indireceğimi bilemedim.
  11. BySafderun

Xiaomi 13 fuxi android 14 kernel çıktı mı acaba!
  12. BySafderun

Soru Xiaomi.eu temalar sunucu hatası

Ben çözdüm kardeşim, benim hata kernelSU üzerinden flashladığım temadan kaynaklanıyormuş...
  13. BySafderun

Soru Xiaomi.eu temalar sunucu hatası

Arkadaşlar merhaba, xiaomi.eu beta rom final sürümü kullanıyorum, sıfırdan yükleme yaptım. Yaklaşık bir hafta önce başlayan temaları aktif edememe sorunum devam ediyor. Sunucu hatası alıyorum.. Geçici mi yoksa yazılımsal mı bilemedim..
  14. BySafderun

Magisk'i sildiğimizde reboot yapıyor normal olarak, lakin açılış ekranında takılı kalıyor, mecburen twrp üzerinden tekrar magisk yüklemek zorunda kalıyorum. Nasıl aşabiliriz bu sorunu..!
  15. BySafderun

Rehber Mi 11 Lite 5g Ne Lisa OrangeFox Recovery Kurulumu

Uzun zamandır foruma giremiyordum, telefonu değiştirdim, üzgünüm, dosyayı bulamadım... cantara konuyu kilitler misiniz?
Üst Alt