byorkouk kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Çift Uygulamalar

Bende mi 9t pro var ve 2 3 uygulama çift olarak çalışıyor.Yüklediğiniz rom da sorun olabilir Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. B

Rehber Mi9T Pro MIUI 11, 12/Android 10 Global Stabil (EU ve MI) için MIUI Arama ve Mesaj uygulaması

Ben xiaomi eu da getapps uygulamasını indirdim.oradan güncelliyorum Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. B

Rom 9T Pro AbhiX ROG Edition 21.4.29 Miui 12 Rom

Aramalar ve mesajlar google mu? Nfc çalışıyor mu? Bölge ayarı var mı? Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. B

Rom 9T Pro AbhiX ROG Edition 21.4.29 Miui 12 Rom

Ben mesela istanbul kart yüklemesi yapıyorum.Dil bölge bölge değiştirme varsa bende geçerim Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. B

Rehber Mi9T Pro MIUI 11, 12/Android 10 Global Stabil (EU ve MI) için MIUI Arama ve Mesaj uygulaması

Miui global sürümlerde 9t pro için malesef costum rom yada magisk olmadan xiaomi kişiler ve mesajları yükleyemezsiniz Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. B

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Daha öncekilerde kararlı yazıyodu.O zaman sorun yok şuan iyi gidiyor. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. B

Kararlı diye indirdim ama stabil yazıyor? Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QFKMIXM İndirme Bağlantısı

Merhaba arama mesajlar falan hala google uygulamaları mı?
  9. B

MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Dün akşam otadan indirip güncelle dedim.Twrp ye attı ve otomatik yükledi.Açılırken miui yazısında biraz bekletti.Baktım açılmıyor.Kapatma tuşana basıp kapattım ve tekrar açtım.Sorunsuz açıldı.Nedrn bekletti anlamadım.Ama şuan sorun yok.Otadan yükleyebilirsiniz. Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk...
  10. B

Linkler aşırı yavaş.Acaba yandex disk gibi bir yere yüklenip konuya eklenebilir mi?
  11. B

MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Eu romu güncellemeyi bir türlü halledemedim.Bi de mirom deniyim dedim.Pil daha iyi gidiyor şuanda.Ama buna super wallpaper dışarıdan yükleniyor.Kısacası eu 20.5.21 şarj konusunda kötü MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. B

MIUI 12 9T Pro/K20 Pro MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.8.QFKMIXM

Hocam bende 20.5.21 var fazla şarj yiyor gibi.super wallpaper özellikle sömürüyor.20.5.7 sürümü nasıl? Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. B

Teşekkürler deneyeceğim.Şarj biraz hızlı gidiyor bende, inş düzeltmişlerdir.Super wallpaper özellikle sömürüyor şarjı Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. B

Yeni güncelleme gelmiş.Direk otadan yapsam sorun olur mu? Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. B

MIUI 12 9T Pro/K20 Pro MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.8.QFKMIXM

Çünkü xiaomi artık global romlarda google kullanıyor Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt