bygamer kullanıcısının son içeriği

1. B

MIUI 13 Elite Rom Lite MIUI 13 Android 12 22.9.7

@ yarcann satın alman gerekiyor 8 dolara ilk resimdeki telegram hesabı üzerinden para yatırdığına dair mesaj atıyorsun.
  2. B

Yardım K40 için global rom lazım

https://forum.miuiturkiye.net/konu/elite-rom-lite-miui-13-android-12-22-9-7.132430/ buradaki romda olması lazım ben ücretli sürümünü kullanıyorum sıfır sıkıntı :)
  3. B

Yardım Arama ve mesaj spam filtresi hakkında.

elite rom ücretli olanı kullanıyorum. Fakat arayan ve mesaj spam filtresi yok. Spam için eklememiz gereken google servisi var mı bununla ilgili ?
  4. B

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

ELİTEPLUS ROM yüklenirken oldu.
  5. B

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

merhaba. k40 gaming telefonum redmi yazısı geliyor daha sonra yeniden başlatıyor. Ücretli/ücretsiz yardımcı olur musunuz ?
  6. B

Çözüldü Redmi k40 gaming İmei Repair

@rotindaaa21 buna cevap verebilecek misin yoksa amacın polemik mi =?
  7. B

MIUI 13 POCO F3 GT (ares) – Hindistan Kararlı V13.0.3.0.SKJINXM

eski sürüme nasıl döndünüz ?
  8. B

nasıl yaptınız ? şuan imei atabiliyor musunuz ?
  9. B

Yardım Redmi K40 Gaming - Poco F3 Gt Fake Rom

+ ve - lerini yazarak foruma bir konu açarsanız herkes yararlanır hem daha fazla kullanıcıya ulaşır.
  10. B

Yardım Poco k40 gaming yazılım imei hakkında destek >>>>>

bu cihaza imei atılabiliyor mu ?
  11. B

şuan atılıyor mu bilgisi olan var mı ?
  12. B

Değiştirme isteme sebebim; 1- Araştırdım fakat imei atılamıyor sanırım. 2- Global rom yokmuş ve poco f3 gt rom atılınca bluetooth 5.2 ve nfc çalışmıyormuş. bu sebeplerden biraz rahatsız oldum açıkçası yoksa cihaz gerçekten kaliteli ama kararsız kaldım.
  13. B

Merhaba. Herkese iyi forumlar. poco k40 gaming cihazımı yeni aldım. Poco f3 ile değiştirme şansım var sizce değiştirmeli miyim ? Değiştirme isteme sebebim; 1- Araştırdım fakat imei atılamıyor sanırım. 2- Global rom yokmuş ve poco f3 gt rom atılınca bluetooth 5.2 ve nfc çalışmıyormuş. Eğer...
Üst Alt