bychaos kullanıcısının son içeriği

1. bychaos

Yardım Hat taşıma sonrası "Servis Yok" problemi

Arkadaşlar ben hiçbir işlem yapmadan şuan kendiliğinden servis geldi sıkıntısız kullanıyorum moustache~~
  2. bychaos

Yorumunuz için teşekkür ederim fakat bu sadece yurtdışı bir cihazı BTK'ya kayıt ederken geçerli bir durum. Yoksa hattım farklı kişilere ait telefonlarda sorunsuz çalışıyor.
  3. bychaos

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 yıldır Mi 5s kullanıyorum. Telefonda başka bir telefonun IMEI numarası atılı. Bugüne kadar Vodafone hat ile sorunsuz kullanıyordum fakat bu sabah hattımı Turkcell'e taşıdım ve ne yaparsam yapayım hattı aktifleştiremedim. Sim kartı başka telefona takınca aktif...
  4. bychaos

Yardım Mi 5s Sim Kartlar Çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 yıldır Mi 5s kullanıyorum. Telefonda başka bir telefonun IMEI numarası atılı. Bugüne kadar Vodafone hat ile sorunsuz kullanıyordum fakat bu sabah hattımı Turkcell'e taşıdım ve ne yaparsam yapayım hattı aktifleştiremedim. Sim kartı başka telefona takınca aktif...
  5. bychaos

Rom [ROM][9.0][OFFICIAL][Capricorn]LineageOS 16

Ben de 3 gündür kullanıyorum. gapps dahil değil kendiniz yüklüyorsunuz. Yükleyecek arkadaşlar pico opengapps seçin daha üst paketlerinde sıkıntı çıkıyor çökmeler oluyor bilginiz olsun. Kernel yüklemeye de gerek kalmıyor dahili performans modları var. 2 çeşit batarya modu var bunlardan birine...
  6. bychaos

Soru mi 5s gcam kurulumu

Ben Arnova's v8.2 yi kullanıyordum o romda ve her anlamda çok iyi çalışıyordu.
  7. bychaos

Rom ROM değiştirmek konusunda emin değilim.Yardımcı olur musunuz?

Aida64 ve CPU-Z den baktım ikisinde de uykuda görünüyor.
  8. bychaos

Rom ROM değiştirmek konusunda emin değilim.Yardımcı olur musunuz?

EUROM 9.2.21 yükledim dördüncü çekirdek kapalı görünüyor. Bu da mı global romdaki gibi?
  9. bychaos

Yardım Mi5s G-cam var mı

Evet android 9 PE. Gece modu için GCAM6 pixel 3 modlu daha yeni versiyonları indirmek gerek. O sürümlerin çoğu stabil değil MI 5s'te oldukça ağır çalışıyor diye kullanmıyorum. Gece modunu da kullandım ama bir cacığı yok yani hiç cezbetmedi
  10. bychaos

Yardım Mi5s G-cam var mı

Romunuz ile uyumlu mu bilmiyorum fakat ben Pixel Experience romda şu linkteki sürümü kullanıyorum ve aşırı memnunum. https://f.celsoazevedo.com/file/gcamera/GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V8.1.apk
  11. bychaos

Rom [ROM][Official]Capricorn[Pie][9][06/08] Syberiaos Rom v2.6

Şuan son sürümdeyim. Bende de tek bir sıkıntı var o da şarj etme problemi. Telefonu şarja taktıktan sonra şarj oluyor görünüyor fakat şarj azalmaya devam ediyor. Çıkarıp tekrar takınca düzeliyor.
  12. bychaos

Rom [ROM][Official]Capricorn[Pie][9][06/08] Syberiaos Rom v2.6

Yeni güncelleme gelmiş 4 saat önce değişikliklere nereden bakabiliriz?
  13. bychaos

Rom [ROM] [Official] [9.0][AOSP] [Capricorn]PixelExperience [2019/10/01]

Harun Bey 1238 sürümü yüklü bende bu yeni sürümü indirdiğim zaman dümdüz twrp'den flashlayıp mı kullanıyorum yoksa yapmam, bilmem gereken bir incelik var mı? Root ve custom rom işlerini yeni çözüyorum daha.
  14. bychaos

Mod Mi5s 240 fps video çekimi.

evet aldım temiz bir yedek ama yine de temkinli yaklaşıyorum herşeye :D
  15. bychaos

Mod Mi5s 240 fps video çekimi.

pixel experience 9.0 kullanıyorum. magiskten bişey indirmeye korkuyorum telefon kilitlenecek uğraşacağım diye :D camera lib modülü 9.0da da sıkıntısız çalışır mı?
Üst Alt