bybudeer kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru mi stick telefondan kumanda etme sorunu

merhaba hangi uygulamayı kullanıyordunuz ?
  2. B

Mod Google Kişiler Alternatifi

teşekkürler
  3. B

Yardım Xiaomi mi 8 ekran sorunu

Hocam 2 kere ritzy servise yolladım inanın onlar sorunun nereden kaynaklandığını bildiğini düşünmüyorum . ilkinde yazılım güncellemesi yapıp gönderdiler (komik bir şekilde test bile etmeden ) , ikincisinde anakart dediler değiştirdiler. Sorunun kaynağını dahi bulamadılar sanıyorum ki ekrandan...
  4. B

uzun bir aradan sonra tekrar merhaba , cihazı beğenerek isteyerek bekleyerek alma sürecim malaasef çok az kullandıktan sonra kabusa döndü . Bilgilendirme olsun diye yazıyorum eğer servis aldığınızdan 6 ay geçmeden anakart değiştiriyorsa bilin ki ayıplı mal olarak tüketici hakem heyetlerinde...
  5. B

sorun hala devam ediyor tüketici mahkemesine verdim arkadaşlar bakalım sonuç ne olacak
  6. B

Tamam arkadaşım denemelere devam ediyorum MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. B

Bende şu an bu sürümdeyim 2 saat oldu herhangi bir sorun yok bir kaç gün denemeye karar verdim MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

mi flash ile temiz bir kurulum yaptıktan sonra son global stabil güncellemeyi yüklermisin ? ben bu gün yükledim tekrardan test ediyorum
  9. B

arkadaşlar telefon ikinci defa garantiden geldi ve anakart değişimi yapıldığı halde sorun devam etmekte . Ürünü pazartesi itibari ile tüketici hakları mahkemesine şikayet edeceğim bundan sonrası yasal takip olacaktır büyük ihtimalle Mi 8 Eu Rom arkadaşlar bu romu yükleyin yaşadığımız sorun için...
  10. B

merhaba arkadaşlar , telefonum hala garantide ama forumu kontrol ederken çin romunun çıkan stabil versiyonunda ekran parlaması hakkında bir güncelleştirme geldiğini gördüm konuyu Çin Romu bölümünden inceleyip aklınıza yatarsa kurup deneyebilirsiniz . deneyen olursa bilgi verirse sevinirim .
  11. B

Soru Mi 8 ekran parlama sorunu

Çin Stable Versiyonu konusuna bakarsanız , yeni gelen güncelleme de çevirdiğim kadar parlamaları engellediği söylüyor bir bak istersen 1544403090 anladım hocam benim tel bu yüzden 1 haftadır garantide bakalım neler olacak
  12. B

ben yine telefonu 2. sefer ritzy e garantiye gönderdim bakalım sonuçlar nasıl olacak
  13. B

Ben edirnedeyim bende otomatik parlaklığı kaldırıp deneyeceğim Enver bey cevap verince paylaşırsanız çok sevinirim MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. B

Açıkçası bir sonra ki kararlı sürümü beklesem mi diye düşünüyorum gerçekten böyle bir hatayı yazılımsal olarak düzeltme şansları olabilir mi acaba ? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt