byAndroid kullanıcısının son içeriği

1. byAndroid

Soru Xiaomi 11T Pro Batarya-Şarj Saçmalığı

Bataryaya zarar vermemek adına da böyle bir yol izlenmiş olabilir. Kasıtlı olarak %20 nin altına sistem izin vermiyor olabilir hızlı şarjdan etkilenme olmasın diye.
  2. byAndroid

Soru Xiaomi 11T Pro Batarya-Şarj Saçmalığı

Hızlı şarjın uzun vadede etkisinden dolayı düşünüyorum
  3. byAndroid

Sohbet 10 - 15 bin fiyat bandında telefon

S22 İphone 12 ve 13 için düz modelleri ben almam şahsen, tasarım güzel ama ekran 60 hz ve cihazlarda optik zoom yok. Kılıf işi size kalmış tabiki hocam.
  4. byAndroid

Haklısınız hocam, minik telefonlar kılıfsız harika oluyor. Herkes kılıfla kullanıyor buna da katılıyorum ama mi 8 lite ı kılıfsız kullanıyorum. Premium bir his veriyor. Mağazaya gidiyorum mi 11 lite elime alıyorum plastik hiç zevk vermiyor. Büyük telefonlara kılıf takınca iyice kabalasiyor. S22...
  5. byAndroid

Evet konu sahibi batarya konusunda yanılıyor. YouTube üzerinde son serilerin şarj performansını izleyebilir. S22 ultranin şarjının bittiği yerde 13 pro max te %40 civarı şarj kalıyor. İphone 11 den beri şarj sorunu yok. En iyi de 11 in şarjı gidiyor denebilir. Çünkü ekranın çözünürlüğü düşük ve...
  6. byAndroid

S21 fe 256 GB alın gitsin. Bu civarda en iyi telefon. Hem amiral gemisi. Hem baya güncelleme alacak. Lite falan uğraşmayın.
  7. byAndroid

Tavsiye 5000-6000 Arası Telefon Öneresi

A33 te batarya sorunu var heralde kullananlar çabuk bitiyor demiş
  8. byAndroid

Tavsiye 5000-6000 Arası Telefon Öneresi

M52 al bencede kafan rahat olsun
  9. byAndroid

Satış 6/64 Mi 11 lite

NE modeli de direnç ile yapılıyor
  10. byAndroid

Çözüldü 9000 TL Telefon Önerisi

İndirim veya kupon kodu falan kovalayın. Hepsiburada da eski cihaza çek veya nakit veriyorlardı. 1 yıl daha güncel bir cihaz. 4 yıl Android güncelleme 5 yıl güvenlik güncellemesi 4500 mah pil. O yüzden s21 fe dedim. Exynos da güzeldir.
  11. byAndroid

Yardım Isınma sorunu, telefon resmen el yakıyor?

Bulunduğunuz konumdan ötürü Türkiye geneli havalar sıcak, cihazın zaten bu sıcak havalarda 30 derecenin altına düşmesi imkansız
  12. byAndroid

Anket Samsung telefon seçimi?

S22 de pil yetersiz ekranda küçük oyun için. M52 en f/p görünüyor. Lakin ben bu listeye s21 fe eklerdim 9k civarı
  13. byAndroid

Uygulama mi video ses donmadi

Bendede aynı problem bayadir var
  14. byAndroid

Soru Note 9 prodan geçmeye değer mi?

Değmez
Üst Alt