by_todd kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Mi6 ses sorunu (ahize)

merhaba arkadaşlar aynı konu çok fazla var forumda. yazılımla diş fırçasıyla olacak işlem değil ne yazıkki. hiç boşuna yormayın kendinizi. ahizenin altında micro bir bez parçası var. bu zamanla tamamen tıkanıyor ve sesi %80 oranında kesiyor. tek çözüm videoda anlattığım işlemi yapmanız.
  2. B

Yardım Xiaomi mi 6 ses sorunu

dostum buradan bakabilirsin. kendi çekimimdir.
  3. B

Yardım Mi6 Ahize ses problemi

arkadaşlar, ses düşmesi mi6 da güncelleme yada yazılımla olacak iş değil. ahizenin önünde ve öndeki ızgaranında altında bulunan micro bezden kaynaklanıyor. onu sökmeniz en temiz ses için yeterli olacaktır. 1604571771 aynen öyle ızgaranın altındaki bezi almak en temizi
  4. B

Yardım Mi6 Ahize ses sorunu

arkadaşlar ön taraftan iğne ile falan boşuna uğraşıp o ızgarayı zetelemeyin boş yere. ben yaptım video olarak da yükledim. ahizenin önündeki yanı o öndeki ızgaranın tam altında kalan micro delikli bezin zamanla tıkanmasından kaynaklanıyor.
  5. B

Yardım Xiaomi mi 6 ahize sesi az geliyor

merhabalar, aynı sorunu bende yaşadım. bir çok forumda farklı farklı çözümler vardı ama hiçbiri mantıklı gelmedi. çünkü çoğu yazılımla yada güncelleme ile ilgili olduğunu sölyülordu. sorunun tek sebebi aslında çok basit. mi6 ahizenin tam önünde micro bir bez var. o önden bakınca kulaklık yerinin...
  6. B

Yardım Xiaomi Mijia Dafang Kamera Bağlantı Problemi

aynı sorunu bende yaşıyorum. son güncellemeden sonra çinde kulnanabilirsin gibi bir uyarı geldi. talimatları yaptım bakalım global user olarak tanımlayacaklarmı? bir dünya kamera aldım. arkadaşlarıma aldırdım. patlamak öyle böyle olmaz
Üst Alt