BY_MİCRO kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım İndia Rom İmei Bulunamadı Sorunu

Teşekkürler hocam...
  2. B

Yardım İndia Rom İmei Bulunamadı Sorunu

Arkadaşlar iyi akşamlar. Redmi Note 8 Pro Cihazıma india rom yükledim açıldıktan sonra şebeke var ama *#06# yaptığımda İMEİ ALINAMIYOR hatası karşıma çıkıyor Ayarlar kısmında baktığım da ise imei silinmemiş - Global rom da *#06# yaptığım da ise imei çıkıyor. SORUM ŞU İNDİA ROM DA NEDEN O...
  3. B

MIUI 11 Mi Max 3 için MIUI 11 OTA'dan sonunda geldi hayırlı olsun

Ya bana dün akşam gelmişti WiFi yok diye sabah yapayım dedim Sabah baktım güncelleme gitmiş yok. Sizde de durum böyle oldu mu¿ 1575004577 Arkadaşlar güncelleme gelip tekrar güncellemesi giden var mı¿ şuna bende güncelleme yok....
  4. B

MIUI 11 Mi Max 3 için MIUI 11 OTA'dan sonunda geldi hayırlı olsun

An itibariyle bana da geldi güncelleme fakat boyut 807 MB gelmiş güncelleme gelen kişilere boyutu böyle mi ? Yoksa değişik mi ? Çünkü ilk konuda 1.8 GB gelmiş kimine de 400 MB falan ... Bi değişiklik var mı boyutlarla ilgili?
  5. B

Yardım Mi Max 3 Ekran Sorunu

Aynen bende de öyle Mi max 3 lerde genelde mi öyle .
  6. B

Ona da baktım aynı hersey Beyaz ekran da mi max 3 böyle krem rengi gibi 1573965521 Dediğiniz olabilir Okuma moduna baktım kapalı açında daha çok sarı oluyor Bu normal olabilir o zaman
  7. B

Arkadaşlar merhaba Bu gün mi maç 3 aldım 6-128 model Daha önce redmi note 7 vardı Ekranda şunu fark ettim mi maç 3 te ekran note 7 ye göre beyaz ekranda sarımsı duruyor bu normal mi¿ Cevaplarınızı bekliyorum
Üst Alt