by_f4tih kullanıcısının son içeriği

1. by_f4tih

Satıldı Xiaomi Poco M3 128 Gb

Arkadaşlar Cihaz satıldı :)
  2. by_f4tih

Satıldı Xiaomi Poco M3 128 Gb

Xiaomi Poco M3 128 GB KAYITLI 6000 mah batarya 5G 'li Wifi 48 mgpx kamera Kutu, Orjinal hızlı sarj, Orjinal kablo ve 30 tl ye alınma extra korumalı kılıf hediye.. ve daha birçok özellik .. İhtiyaç nedeni ile satılıktır.
  3. by_f4tih

Yardım POCO M3 Güncelleme Sonrası Açılmıyor

Arkadaşlar özetle son durum şu Mayıs 2021 son haftası arızalanan cihazım 29.6.2021 tarihinde yapıldı , Tüm süreci sizlerle paylaşmaya karar verdim bende , belki birine faydalı olursam ne mutlu bana :) İlk olarak cihazımı ankara içinde 4 ayrı yazılım işi yapan tamirciye verdim, yaklaşık 2 gün...
  4. by_f4tih

Video Twrp Olmadan Magisk (Root) Yükleme

Peki hocam BootLoader Kilidi Kapalı güncelleme sonrası fastboot ekranda kalan cihaz için öneriniz varmı ? , Şimdiden Teşekkürler. clap~~ clap~~
  5. by_f4tih

Hocam bahsettiğiniz gibi kolay olmadı hatta hala olmadı, Ankara içinde 4 ayrı özel telefon servisine götürdüm çözüm bulamadım, YAPAMADILAR.. Öneri yada tafsiyeniz varsa beklerim, çok teşekkür ederim şimdiden
  6. by_f4tih

Rom POCO M3 – Türkiye Stabil V12.0.7.0.QJFTRXM İndirme Bağlantıları

Bu cihaz için kilitli konumda kaldı, fastboot ekranı geçilmiyor, yazılım yüklenmiyor yardım etmek isteyen paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler :)
  7. by_f4tih

Soru MiFlash "Erase Boot Error" Hatası

Hocam merhaba iyi günler, Poco M3 cihazım içinde denedim ancak şu hatayı alıyorum, temiz kurulum seçmiş olmama rağmen, ilgili arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum clap~~clap~~clap~~
  8. by_f4tih

Rehber Güncelleme Sonrası Açılmayan - NV Data Is Corrupted Hatası Veren Redmi 9T ve Poco M3 Çözümü

bu hatada takıldı yine hocam, tekrar teşekkürler.
  9. by_f4tih

Rehber Güncelleme Sonrası Açılmayan - NV Data Is Corrupted Hatası Veren Redmi 9T ve Poco M3 Çözümü

Hocam hemen denedim durum bu :) , cevapladığınız içinde teşekkür ederim :))
  10. by_f4tih

Hocam iyi günler işlemi yaptıktan sonra ekranda bu çıktı yardımcı olabilir misiniz?
  11. by_f4tih

Hocam Merhaba herkese iyi günler Cihazım Poco M3 yurt dışı ve e - mail başka telefona ait, Cihazım güncelleme sonrası kapandı açılmıyor , bootloader kilidi açıktı ancak ben stock rom yükler iken kapattım ve cihazım o şekilde kaldı hiçbir ilerleme yapamıyorum, Fastboot ekranı ve siyah ekranda...
Üst Alt