by_dnlr kullanıcısının son içeriği

1. by_dnlr

Sohbet Poco F5 Pro Kullanıcılar Kulübü

Bende 1.0.6 eu'ya güncelledim. Özellikle Chrome de takılmalar arttı. Bazen yeni sekme açmaya çalışırken donuyor ve kapanıyor. Silip tekrar yükledim bişey değişmedi.
  2. by_dnlr

Yardım video oynatma sorunu

ben cuma sabahı sıfırladım, tekrarlamadı.
  3. by_dnlr

Teşekkürler, düzeldi.
  4. by_dnlr

ayrıca arama yapabiliyorken, gelen aramalar gözükmüyor ve o sırada telefon donuyor ve sonra kendisini yeniden başlatıyor.
  5. by_dnlr

merhabalar, redmi k60 cihazımda eu V14.0.26.0.TMNCNXM rom yüklü. telefonda şu an hiç bir uygulamadan video izleyemiyorum. mi video, mx player, insta, youtube, twitter hiçbirinde. ekran ayarlarında "AI görüntü modu> Süper çözünürlük" kısmına geldiğimde telefon tepki vermiyor ve "ayarlar cevap...
  6. by_dnlr

Recovery Poco F5 Pro - TWRP Recovery

evet denedim. sonra fastboot modunda durmaya devam etti. sıkıldığım için 2-3 dakika sonra güç moduna basılı tuttum. cihaz açıldı. hatta twrp de yüklenmiş, güncellememi yaptım. telefonu yeni aldım, bu işlerde acemiyim biraz. ilgilendiğiniz için teşekkürler.
  7. by_dnlr

cmd ekranına fastboot reboot komutunu girdim, redmi yazısı gelince ses açma tuşuna bastım. ancak fastboot ekranında kalıyor telefon, main menuye giremiyorum. sürekli fastboot ekranı geliyor
  8. by_dnlr

"Failed to load/authenticate boot image: Bad Buffer Size" hatası alıyorum destek olacak var mı?
Üst Alt