By.TurK kullanıcısının son içeriği

1. B

Satıldı Mi5 Prime Gold(Kapalı Kutu)(SATILDI)

Bugün ortak bir noktada buluşup mustafa beyden mi5 pro satın aldım. İyi bir alışveriş oldu cihazdan memnunum yanında orjinal mi kılıf ve fiş dönüştürücü hediyesiyle birlikte. Güven konusunda problem yaşatmayacak bir arkadaş izlenimini edindim. Teşekkürler.
  2. B

Mi note 2

Mi note 2
  3. B

Rom Mi5s 8.0.17.0 EcrMod

Yine aynı
  4. B

Rom Mi5s 8.0.17.0 EcrMod

Romu kurdum sadece e posta ayarlara girildiğinde hata veriyor şimdilik bu kadar onu nasıl düzeltebilirim
  5. B

Yardım Mi5s kılıf ve temperli cam nerden alabilirim ?

Kadıköy arabul iletişime sorun 02164182800
  6. B

Oyun Dominations

Google play den indirebilirsin
  7. B

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 6.10.13 Güncellemesi

Miflashtool ile yüklemeye çalıştığımdada bat uzantılı dosyaların hatası beliriyor gene olmuyor mesela can_not_found_storage.bat gibi hatalar veriyor
  8. B

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 6.10.13 Güncellemesi

Ben şu anda mi5 pro global beta son versiyonunu kullanıyorum ama global stabil e geri dönmek istiyorum.romları telefonuma indiriyorum güncelleme paketi seçtiğimde indirdiğim bütün romlar güncelleme doğrulanamıyor uyarısı veriyor. Hiçbir stabil rom u yükleyemiyorum. Boot kilidi açık pcden rom...
  9. B

Çözüldü Mi5 Yardim

Mi5 pro için gümcel global stabil rom linki verirmisiniz miui den indiriyorum güncelleme paketi doğrulanamadı diyor şu anda global beta kullanıyorum
  10. B

Çözüldü Mi5 Yardim

Teşekkürler deneyeceğim
  11. B

Çözüldü Mi5 Yardim

Fakat 4.5g paketi almak istediğimde tanımsız cihaz olduğu için paket satın alamıyorum.. Mesela online işlemlere girildiğinde hangi cihazı kullanıyorsanız onun marka modeli 4.5g destekli olup olmadığı vs görüntülenir. Bende cihaz bilgileri çıkmıyor
  12. B

Çözüldü Mi5 Yardim

Arkadaşlar mi5 pro cihazıma türkçe rom yüklendi pasaport kaydı her iki imei için yapıldı fakat operatorde cihaz bilgisi görünmüyor. Btk yı aradım problemin btk ile alakadı olmadığını vede cihazın kayıtlı olduğunu söylediler. Avea müşteri hizmetlerini aradım sorun giderilmedi. Acaba ne gibi bir...
  13. B

Yardım Bootloader kilidi açarken hata

Benim sorumda açık olan boatloader kilidi nasıl kapatılır
  14. B

Oyun Dominations

Aranızda oynayan varmı bilmiyorum ama strateji sevenlere harika bir oyun rise of nation un androidi. Strateji oyunları sevenlere kesinlikle tavsiyem.
  15. B

Soru Xiaomi Mİ5 Pro Almayı Düsünüyorum

http://fs5.directupload.net/images/160901/xa7zows8.jpg Kayıtdışı görünüyor
Üst Alt