burucu08 kullanıcısının son içeriği

1. burucu08

Çözüldü Telefon önerisi 15k

15000 TL ye aldım 128/8 Samsung Galaxy a54 Ben cihazı çok beğendim gerçekten iyiki bu cihazı seçmişim annemin her ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor Almayı düşünenlere önerebilirim tek eksileri 25w şarj desteklemesi ve ekran kasa oranı başka eksisini göremedim Sesi çok güzel Kamerası da fiyatına...
  2. burucu08

Yardım Poco F2 Pro Batarya Önerisi

Hocam ücretli olarak yapıyorlar garanti kağıdı mevcutsa ordaki iletişim numaralarına ulaşın Şuan xioami telefonlarda evofone garanti sağlıyordu ama bayadir işim olmadı siz bakın ona göre ulaşın Ankara,İstanbul,izmir vb disinda iseniz telefonu kargolamanix gerekebilir
  3. burucu08

Yardım Poco F2 Pro Batarya Önerisi

Hocam servisten yeni üretim batarya değişim yapiliyorsa servisten yaptırabilirsiniz ama servis yedek parça çıkışı yapmaz yani onlara yaptırmanız lazım
  4. burucu08

Hocam gene biz ugrasicaz zaten rom işleriyle 😂
  5. burucu08

Ya zaten hocam anneme alıyorum sonuçta bizim aradığımız kriterleri aramaxlar genelde onun için fotoğraf biraz çeksin WhatsApp YouTube insta vb kasmasin şarjı iyi gitsin yeterli 1711409207 Hocam X3pro faciasından sonra almam 1711409244 A54 alacağım hocam oraya yanlış yazmışım hepsiburadada 3 ay...
  6. burucu08

Hocam haklısın ama poco serisi benim için X3 pro da bitti onlarca cihaz tık dedi gitti anakart yaktı o riske giremem büyük ihtimalle a54 alacağım su geçirmezlil sertifikasida annem için önemli onu tercih edeceğim galiba 1711297520 Evet çok haklısınız hocam 1711297554 A54 de ois mevcut hocam
  7. burucu08

Ozaman su honor 90 ile a54 arasında bir karar vermem lazım
  8. burucu08

Düzelteyim hocam a54 yerine 53 yazmışım o benimde aklımda var zaten o cihaz 1711288450 Hocam pocoya hiç guvenmiyorum 1711288506 Honor çok güzel cihaz annem aktif telefon kullanıyor akıcılık kamera vb önemli bence Ama honor iyimidir diye düşündürüyor beni
  9. burucu08

15k civarı telefon önerisine ihtiyacım var Annem için alacağım Hepsiburada üzerinden taksitle almayı planlıyorum Şu cihazlar aklımda olanlar: Honor 90 Redmi note 13 pro Samsung a53 Bu listeye sizin ekleyebileceginiz farklı telefonlar varmı?
  10. burucu08

Yardım Batarya çarpı işareti

Hocam batarya sorunludur büyük ihtimalle 1708523822 Cihazlar yaşlandı artık
  11. burucu08

Haber Dikkatli Olun!

Bence konu sabitlenmeli modüller kısmına...
  12. burucu08

Sohbet Televizyonlardan çok iyi anlarım diyen var mı?

Samsung'un iyidir hocam hayırlı olsun
  13. burucu08

Rom Mi 10t/pro (apollo) - Oxygen os 13.0 F.75 android 13 (videolu)

Hocam internetten ufak araştırma ile bulabilirsiniz telegram kanalını,cihazı sattığım için bende link yok
  14. burucu08

Soru Ekran Süreniz Nasıl?

Cihaz gitti hocam ozaman hangi rom vardı bilmiyorum
  15. burucu08

Yardım Mi 10t pro Ekran kapandı Açılmıyor

Anakart gitmiş olabilir hocam
Üst Alt