burhanozdes kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi Box 4C (MDZ-20-AA) Global Rom Kurulumu

Üstat peki bu çin uygulamalarini nasıl kaldırırım
  2. B

Satış Stoktan Hemen Teslim Mi 5x, Redmi note 4x ve Redmi 4x (stok guncellendi )

Elimde cihaz var şuan cihazlar unlock tur. Redmi 4X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. B

Satış **Redmi Note 4X**Redmi 4X**Huawei P10**Xiaomi Mi A1**

Huawei P10 SATILDI Xiaomi Mia1 SATILDI 4 Adet Redmi Note 4x Gri renk 1 Adet Redmi 4X Gold Renk Kaldı Satış Günceldir.
  4. B

Satış **Redmi Note 4X**Redmi 4X**Huawei P10**Xiaomi Mi A1**

**Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 GB Gri ve Siyah Renk 790 Lira Kayıt İşlemleri Yapılmıştır. 4100 mah batarya ile iki güne yakın kullanma süresi.Hat Tak Kullan Şeklindedir.** **Xiaomi Redmi 4x 3/32 GB Gold ve Siyah Renk 710 Lira Kayıt İşlemleri Yapılmıştır. 4100 mah batarya ile iki güne yakın...
  5. B

Yardım Xiaomi Mi5x Unlock İşlemleri

Twrp ile kurabilirsiniz hocam internetten twrp ile rom yükleme diye araştırınız.
  6. B

Evet açık kilidiniz.
  7. B

Cihazı yeni mi aldınız
  8. B

Cihazin unlock görünüyor hocam ne zaman unlock yaptınız.
  9. B

Yardım note 4x mi ekranında kaldı

Escobar1945 hocam bu konu çok işime yaradı teşekkür ederim yardımcı olduğun için. Kafayı yemek üzereydim
  10. B

Alınık Mİ6 64 GB Veya Mİ5S 64GB

elimde 3 saat kullanılmış mi6 128 gb seramik kasa var kılıf kırılmaz cam benden fiyat 1950 lira
  11. B

Arkadaşlar merhaba elimde satılmaya hazır 4 adet mi5x var. Xiaomi mi5x e ait serverını bakıma aldığı bilgisini aldım ve cihazlarımı unlock yaptıramıyorum. Konu tam olarak nasıl yorumlarınızı alabilirmiyim.
  12. B

1 adet 64 gb siyah renk ve 1 adet 64 gb pembe renk satıldı. MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. B

Stok guncellendi hemen satış Taze Geldi. Xiaomi Mi5x 64 GB Siyah Renk (3 adet) Xiaomi Mi5x 64 GB Gold Renk (1 adet) kaldı. Xiaomi Mi5x 64 GB Pembe renk (Bitti) Xiaomi redmi note 4x 3/32 gri renk (3 adet) Xiaomi redmi note 4x 3/32 siyah renk (3 adet) Xiaomi redmi note 4x 3/32 Gold renk (3...
  14. B

Satış xiaomi

Yer neresiydi ve fiyat neydi 4-64 ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. B

Satış xiaomi

Hocam mi5x duruyor mu ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt