burhannilufer kullanıcısının son içeriği

1. B

Rehber Redmi Note 10S Android 12 GSI Pixel Rom

Android 12 deyim geçiş yapamıyorum şuan. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. B

Cr droid A11 nasıl sıkıntısı var romun M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. B

Gsi bu cihaza Özel olmayan yani farklı cihazlar için oluşturulan romlardır. Bu romları yüklediğimiz de sadece cihazın genel sistem imajını değiştiriyor. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. B

Zip li olanı da gsi olabilir. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. B

excalabur abi kusura bakma rahatsız ediyorum ama gerçekten gsi rom kurmaya çalıştım dediğiniz yöntemle başaramadım!! takıntılı biriyim şişirilmiş MIUI dan sıkılmışım bir de farklı şeyler denemek istiyorum bayadır bir bu telefon için nasıl gsi rom kurarım diye oradan buraya koşuşturuyorum...
  6. B

Yardım miui 13 sonrası youtube donuyor

Tam ekran modu kapatmayı deneyin. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. B

Çok sağolun M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

Yalnız sizin paylaştığınız romu indirip internet kotamı tüketmek istemiyorum internet paketim kısıtlıdır. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. B

Bunun yerine başka bir gsi rom kurmak istiyorum hangi komutları kullanarak yapabilirim? M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. B

Bende şuanda stabil twrp yüklü twrp den uygun bir custom rom yokmu yüklemek için?
  11. B

Soru güncellme ile uygulama yükleme engeli

malesef bu uygulamayı dosya yöneticisinden kurmaya çalışıyorum yükleme aşamasına bile ilerlemiyor, şöyle yaptım bilinmeyen uygulamaları yükleden paket yükleyiciye izin verdim bazı apklar kuruluyor bazıları işte böyle kurulmuyor. M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. B

yüklenmedi diyor M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. B

miui 12.5.6 ya yükseltim artık xiaomi 3.parti uygulama yüklemeye izin vermiyor, bu engeli ndıl aşabilirim? M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. B

MIUI 13 Redmi Note 10S Global Kararlı Rom V13.0.2.0.SKLMIXM MIUI13 İndirme Mi Pilot Sürümü

twrp den yükleniyor mu? M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. B

twrp üzerinden bu cihazda kurulum yapılıyor mu? M2101K7BG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt