Burhanali kullanıcısının son içeriği

1. Burhanali

Yardım MI Robot Vacum Pro Mop Süpürge Wifi ve Reset Sorunu

Hayırlı sabahlar usta benim robot sürekli manyetik alan saptandı diye çalışmıyor fabrika ayarlarına geri dönmüyor
  2. Burhanali

Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

Hayırlı sabahlar arkadaşlar eu rom kurulu cihazımda satabil rom a nasıl gelebilirim yardımcı olursanız sevinirim
  3. Burhanali

Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

Telefon bilgileri bu hangi eu rom u yükleye bilirm yardım edebilir misiniz arkadaşlar
  4. Burhanali

Yardım Redmi note 6 pro gcam ar mod

tşkler hocam
  5. Burhanali

Yardım Redmi note 6 pro gcam ar mod

Serhat hocam iyi günler telefonuma twrp yüklü Google cam ı kullanıyorum ama root lu degil dediğiniz uygulamları yükleye bilirmiyim
  6. Burhanali

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V9.4.1 [9.0 Pie] Global Beta Rom

Ellerine sağlık Serhat usta kurdum çok güzel şarj da iyi uygulamalar görünüp gidiyor bide trwp sıkıntılı pie ye uyumlu trwp varmı acaba bide trwp den uygulama çentik yükledim telefon açıl madı yeniden imaj attım açıldı emeğine sağlık hayırlı akşamkar
  7. Burhanali

Tema Turkuaz (Tema Markette Yayında) Ottoman

böyle hata alıyorum
  8. Burhanali

Tema Turkuaz (Tema Markette Yayında) Ottoman

Eelrinize saglık Ben bulamıyorum nerede yanlış yapıyorum
  9. Burhanali

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi Room MIUI v10 V9.3.14 Custom Rom

Tşk ederim bootloader kilidi açık bu rom u kurduğum zaman kararlı sürüm çıkarsa geri dönüş yapabilirmiyim
  10. Burhanali

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi Room MIUI v10 V9.3.14 Custom Rom

Cihazın root lu olması şartmı başkan bide kararlı sürüm çıksa nasıl dönerim kararlı sürüm e
  11. Burhanali

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Yükleme Anlatımı - [Rootsuz]

cihazımı root ladım yeni yazılım geldigi zaman ota otomotik indirecekmi usta
  12. Burhanali

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Google Kamera Yükleme Anlatımı - [Rootsuz]

root suz yapmak istiyorum olurmu usta 1552551153 recoveri yi geçici nasıl açacam size zahmet
Üst Alt