burakonuklu kullanıcısının son içeriği

1. burakonuklu

Yardım Mi 9 Dokunmatik sorunu

İyi günler xiaomi mi9 kullanıcısıyım telefonun ekranını değiştirmiştim bugün fakat fark ettim ki aramalardan sonra dokunmatik çalışmıyor açıp kapatmam gerekiyor nedeni ne olabilir acaba
  2. burakonuklu

Yardım Xiaomi Mi 9 Şebeke Yok

Aynen öyle oldu bir süre daha idare edebilecek bir imei attırıp kullanmaya devam edecem artık
  3. burakonuklu

E devlet üzerinden sorgulama yaptığımda çıkan sonuç
  4. burakonuklu

Turkcell 1578344365 Bunu deniyecem şimdi 1578344538 Evet imei kapatılmış 7 yıl ve daha uzun süre kullanılmadığı için şimdi ben buna nasıl bir daha imei atabilirim yardımcı olabilecek varmı bu konuda 1578344663 Bu konuda bir nevi aydınlatan arkadaşlarada teşekkür ederim
  5. burakonuklu

Cihaz yurtdışı cihazdı imei atılmıştı kontrol ettiğimde imei halen görünürde mevcut btkdan hiç mesaj almadım
  6. burakonuklu

Evet denedim başka sim kart taktım denedim yazmadan önce biraz araştırdım onlarıda denedim bulamadım fakat
  7. burakonuklu

İyi akşamlar bugün hiç bir güncelleme yapmadığım halde yolda iken bi anda şebeke gitti servis yok uyarısı aldım bayağı araştırdım fakat hiç bir çözüm bulamadım bu konu hakkında bir bilgisi olan var ise yardımcı olursa sevinirim
  8. burakonuklu

Yardım Mi 9 Se Şebeke Gitti

Benimde yaklaşık bir buçuk saat önce servis gitti ve ne denediysem olmadı
Üst Alt