burakmutlu kullanıcısının son içeriği

1. burakmutlu

Yardım Note 12 Pro Bootloader Kilidini Açamıyorum.

Evet çin cihazı demişti aldığım satıcı. Cevap için teşekkür ederim, umarım yakın zamanda sorun çözülür.
  2. burakmutlu

Yardım Note 12 Pro Bootloader Kilidini Açamıyorum.

Aynı sorun bende de var. Foruma konu açmak için girdim, baktım aynı konu açılmış yorum olarak yazayım dedim. İşlemi ilk defa yapmıyorum tecrübe sahibiyim. Ne yaptıysam bootloader kilidi açılmıyor ve aynı hatayı alıyorum. Cihazda direnç var fakat IMEI kontrol ettiğimde 2 IMEI adreside LG bir...
  3. burakmutlu

MIUI 13 Miui 13

Selamlar, ben denedim. Stabil bir sürüm olmuş fakat NFC çalışmadığı için tekrar eski sürümüme dönmek durumunda kaldım. Güncelleme ile NFC muhabbetini çözerlerse o zaman yüklerim ama.
  4. burakmutlu

Rehber Redmi Note 8 Pro Stok Fastboot Rom Yükleme

Öncelikle bu konu için çok teşekkür ederim. Normalde telefon konusunda bilgiliyim ama mtk işlemci kaynaklı mı bilemedim bu cihazda normalde yaptığım işlemlerde (twrp kurma, root, rom yükleme vs. vs.) çok sorun yaşadım. En son da rom kurarken telefon bootloop da kaldı sadece fastboot'a giriş...
  5. burakmutlu

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.1.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

ROM'u yüklemek için beta kullanıcı olmamıza gerek yok dimi? Normal şekilde twrp üzerinden kurup kullanabiliriz yani. Beta kullanıcısı değilim ondan sordum kusura bakmayın :)
  6. burakmutlu

Gcam [RN7 - OTHER] Google Kamera 7.0.009 V13 [TÜRKÇE][STABİL][GÜNCEL]

Konu için teşekkürler. Redmi Note 7 Miui 11 sorunsuz çalışıyor :)
  7. burakmutlu

Mod Redmi Note 7 Hi-Fi Ses Modu ve 4K Video Aktif Etme

Dönüş için teşekkürler dediğinizi yaptım değişen olmadı şimdilik idare edeyim daha sonra tekrar temiz bir kurulum yaparım daha yeni MIUI 11 için kurulum yaptım üşendim şimdi tekrar uygulamaları yüklemeye :)
  8. burakmutlu

Mod Redmi Note 7 Hi-Fi Ses Modu ve 4K Video Aktif Etme

Bende Global Kararlı Miui 11 PFGMIXM kurulu denedim olmadı. Kamera sürekli durduruldu hatası alıyorum. Düzelttim tekrar "false" yaptım düzelmedi kamera uygulamasını kullanamıyorum şuan :)
  9. burakmutlu

Recovery Redmi Note 7 OrangeFox Stable R 10.1_03

Selamlar gündüz hiçbir şekilde yükleyemedim gibi bir geri dönüş yapmıştım. Sonunda başarılı bir kurulum yaptım. Bu Redmi Note 7 için geçerli diye düşünüyorum. Başarılı kurulum yaptığım zip adı " OrangeFox-R10.0_2-Stable-lavender ". Aynı sorunu yaşayan arkadaş olursa diye link. OrangeFox Lavender
  10. burakmutlu

Bir türlü olmadı akşam farklı bir pc ile deneme yapıcam sıfırdan driver falan kurulumu yapıp bakalım o zaman da aynı olacak mı. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
  11. burakmutlu

Sonuç aynı malesef. Kurulum başarılı fakat Redmi ekranında kalıyor, Recovery açılmıyor. :(
  12. burakmutlu

Şimdi kontrol ettim bu sürümü kullanıyorum şuan cevap için teşekkür ederim bu arada.
  13. burakmutlu

Forumda Redmi Note 7 ile ilgili tüm TWRP sürümlerini denedim bir türlü olmuyor. Fastboot modunda Minimal ADB and Fastboot ile sorunsuz şekilde kurulum yapılıyor. Tamamlandıktan sonra Güç + Ses Açma beraber basıyorum ya hiç tepki olmadan telefon açılıyor yada kendi Stock Recovery Modu açılıyor...
  14. burakmutlu

Satıldı Redmi 5 Plus 64GB/4GB Global Versiyon

Cihaz satıldı konuyu nereden sileceğimi bulamadım :(
  15. burakmutlu

Satıldı Redmi 5 Plus 64GB/4GB Global Versiyon

Ürün tertemiz kullanılmıştır. Batarya Durumu ölçümde iyi çıkıyor. Ekran filmi ve silikon kılıf takılı haldedir. Kutu içeriği full olarak duruyor eksiksizdir. Bootloader kilidi açıktır dilerseniz tekrar kilitleyebilirsiniz o sizin bileceğiniz iş. Arka sol alt kısımda çok hafif bir ezik var ama...
Üst Alt