burakkoll kullanıcısının son içeriği

1. burakkoll

Yardım Hat bazlı şebeke sorunu

Yurt dışı telefon. Tekrar operatör değişikliği yapacağım olmazsa tekrar turkcelle dönerim muhtemelen. Ama bazı işlemleri anlayamadım neler yapılabilir mesela yapabileceğim şeylere ugrasabilirim
  2. burakkoll

Evet doğrudur
  3. burakkoll

Merhaba Turkcell hat kullanırken aynı yerde şebeke çekerken, Vodafone aynı yerde çekmiyor hat kopmaları oluyor. Vodafone hattını kullanan arkadaşlarımın farklı marka telefonlarında bir sorun yok. Arkadaşım da Mi9 aldı ve hattı Vodafone aynı çekmeme sorunu onda da var. Sizce sebebi nedir?
  4. burakkoll

Rom Mi9 şarj süresi için room önerisi

Merhaba Mi9 Cihazım için az şarj tüketip güzel performans veren room var mıdır? Telefon rootlu ve yurtdisi imei atılmış cihaz. Room atarsam imei gider mi? Birde room atmayı nasıl yapabilirim? Yönlendirebileceğiniz konu varsa teşekkür ederim
  5. burakkoll

Yardım Bluetooth kulaklık öncelik verme

Hiç kimse bilmiyor mu
  6. burakkoll

Yardım Bluetooth kulaklık öncelik verme

Merhaba Freebuds 3 kulaklık telefonuma bağlıyken arama yaptığım zaman öncelik olarak ahizeye bağlanıyor kulaklığa geçmem için Bluetooth ayarlarına girip kulaklığı aktif etmem gerekiyor. Arama ekranından Bluetooth simgesinden geçiş yapmaya çalıştığımda ise Bluetoothu seçtiğimde kabul etmiyor ve...
  7. burakkoll

Soru Bluetooth Sorunu

?
  8. burakkoll

Soru Bluetooth Sorunu

Merhaba Normal Bluetooth ve Xiaomi Bluetooth olması normal mi? İkisi birden cakisma yapar mı?
  9. burakkoll

Soru 27W vs 40W Adaptör

Merhaba Cihazım 27w desteği var Orjinal adaptörüm mü daha hızlı şarj eder yoksa 40w Huawei adaptör mu? Cihaza zararı olur mu 40w adaptö
  10. burakkoll

Soru Telefonum rootlu mu?

Çok teşekkür ederim
  11. burakkoll

Ee ben yüklü gelen uygulamaları hala kaldıramıyorum
  12. burakkoll

Bu şekilde diyor? Eger rootluysa neler yapabilirim? Mesela Google uygulamalarını kaldıramıyorum
  13. burakkoll

Merhaba Telefonda bazı uygulamaları kullanırken telefonunuz rootludur diye uyarı alıyorum. Rootlu olup olmadığını nasıl anlarım?
  14. burakkoll

Soru Geliştirici seçenekleri / Bluetooth ayarları

Merhaba Bu ayarlardan hangisini değiştirirsem Bluetooth kulaklık konuşma performansı artar? Ses açma tuşundan konuşma ve medya seslerini ayrı ayrı ayarlayabilirim? Karşı tarafın konuşması kendisine yankı yapmaz? Yada başka çözümleri var mıdır? Kulaklık : Freebuds 3 1603453777 1603453851
  15. burakkoll

Yardım Mi9 uzaktan imei

Merhaba Telefonum imei kayıtliydi ve hard reset attım ve imei gitti . Uzaktan imei atabilecek destek verebilecek arkadaş var mıdır ? Gerekirse imei ücreti gönderilir Destek olabilen varsa çok sevinirim 1602790552 Bootloader açıktır
Üst Alt