BURAKKADİRDURAK kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi 8 se ekran kapanması

Hocam herkese selamlar. Kasalı ekran almıştım. O Takıldı. Ahizeyi de değiştirdim arka kapağı da değiştirdim. OEM Kilidi kapalıymış. OEM kilidine bir baktım şöyle yazıyor; Bir kere root atıldığında sonrasında kalıcı olarak bazı özellikler kullanılmaz hale geliyor. Bootloader kilidi kapalı olan...
  2. B

Hocam telefona masraf ettim yeni ekran aldım. Ekran artık geliyor fakat düzen darmadağın. Paraya yazık oldu. Bir daha hayatta euro rommuş, kayıtsız Xiaomi iymiş almam. Bana önerebileceğiniz rom var mı? MiRoom 11.0.3.1 kararlı kullanıyorum.
  3. B

Arkadaşlar telefonum MIUI MiRoom 11.0.3 Stabil versiyona sahip. Şu anda bu sorun oluştu: Telefonda menü karmakarışık. Takvim en sağda whatsapp mesajları ters şekilde, Şarj göstergesi solda yani telefon üzerinde yer alan bütün uygulama ve simgeler başka yerlere kaymış. Ve ekran hareketleri...
  4. B

Herkese merhabalar, Mi 8 se telefonumda gezinirken ekran otomatik olarak kapanmaya başladı. Kilit açma tuşuna bastığımda bazen açılıyor veya geç tepki veriyor. Telefonun ekranı bir süre sonra otomatik olarak sönüp tekrar açılmaya başladı. Ve bunu sık sık tekrar ediyor. Telefonu yeniden...
  5. B

Yardım Xiaomi Mi 8 SE Şebeke Sorunu

Hocam selamlar bilgisayar var windows 11
  6. B

Hocam selamlar. E devletten sorguladım ama orada yazan hep aynı. Daha önce sorguladığımda da aynıydı. Bu IMEI numarasının başka cihazlara kopyalandığı tespit edilmiştir. Üretici: Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S., Pazar Adı: TURKCELL 4.5G VINNWiFi MW40V, Marka:Turkcell, Model Bilgileri: 4.5G...
  7. B

Herkese merhaba, Yaklaşık 20 dakika önce telefonumdan şebeke gitti. Sim 1 ve 2'ye sim kartını takmama rağmen Sim Kart Etkinleştirilemiyor. Telefonu yeniden başlatınca da aynı. Daha önce böyle sorun olduğunda modem_MI8SE_9.5.16.zip dosyası atmıştık telefona. Şu an neyden yapıyor bilmiyorum...
  8. B

Tavsiye IMEI Kaydı Hakkında

Teşekkür ederim. Hocam nasıl iletişim kurabilirim sizinle?
  9. B

Tavsiye IMEI Kaydı Hakkında

Herkese Merhabalar, Ankara'da Red Mi Note 10S ve Red Mi Note 11 Pro modellerine imei atabilecek güvenilir telefoncu önerisi olan var mı?
  10. B

Yardım Mi 8 SE Root Hatası

Hocam sanırım Magisk Manager güncel değil. Sürüm: 8.0.3 gözüküyor. Hidden hocamın açtığı konudan baktımda magisk manager ı güncellemek için zip indirip twrp üzerinden mi yükleme yapmalıyım? Birde var olan sürümü silmem mi gerekiyor? Uğraştırdım sizi de kusura bakmayın. 1644834074 Yardımlarınız...
  11. B

Hocam dediklerinizin bir kısmını uygulayabildim. Zygisk diye bir seçenek bulamadım. Önce Magisk ayarlardan gizle yaptım. Gizleniyor ekranında kaldı. Sonra bir magisk kısayolu oluşturdu. Ayarlara girince detayları göstermedi. MagiskHide'ı göremedim. Sonra kısayolu sildim. Tekrar ayarlara girdim...
  12. B

Hocam magisk'e girdiğimde üstte Magisk yeri altta Yönetici yeri var. İkisinde de Güncel, Yüklendi, Paket bilgileri var. Yönetici kısmında güncelle butonu var butona bastığımda 6.8 mb lık bir dosya indiriyor fakat 11 tane izin istiyor. İzinlere bir baktım biyometrik okuma felan var. Reddettim.
  13. B

Peki hocam uzun tutuyorum kusura bakmayın. Bende de ilk İstanbulkart uygulamasında arıza verdi. 50 TL verip kart çıkarmıştım. Ankara'dan geldiğim için. Şimdi diğer uygulamalarda da başladı. Direkt magisk uygulamasını mı sileceğim Hocam merhaba. Safetynet'i kontrol et dediğimde hata veriyor.
  14. B

Peki hocam uzun tutuyorum kusura bakmayın. Bende de ilk İstanbulkart uygulamasında arıza verdi. 50 TL verip kart çıkarmıştım. Ankara'dan geldiğim için. Şimdi diğer uygulamalarda da başladı. Direkt magisk uygulamasını mı sileceğim hocam?
Üst Alt