BurakCSenay kullanıcısının son içeriği

1. BurakCSenay

Diğer D sürücüsü dolu ancak boş görünüyor

Arkadaşlar merhaba. 1 ay önce yeni laptop aldım. Eski laptopta bulunan hdd yi yeni laptop a ek olarak takmak istedim ancak taktığımda içindekilerin hiç biri görünmüyordu. Tekrar eski laptop a taktım göründü. Birkaç gün sonra eski laptop u açıp diskten dosya almam gerekti ancak bu sefer eski...
  2. BurakCSenay

Yardım Donma Sorunu

Vaka o kadar umutsuz yani :D Peki hocam teşekkürler.
  3. BurakCSenay

Yardım Donma Sorunu

Arkadaşlar merhaba. Son birkaç zamandır telefonda çağrı sonlandırırken (ss koyduğum ekranda) donma meydana geliyor ve güç tuşunu basılı tutup restart atana kadar düzelmiyor. Ghost Screen sorunu da cabası. Son gelen system launcher güncellemesinden sonra da system launcher durduruldu hatası...
  4. BurakCSenay

MIUI 11 Mi 8 Lite Global Kararlı 11.0.5.0 PDTMIXM İndirme Bağlantısı

Sonunda bende alabildim güncellemeyi :D
  5. BurakCSenay

Soru MIUI 11 Güncellemesi

teşekkürler hocam. Peki kararlı mı beta mı iyi bu konuda fikir verir misiniz. 1572366794 teşekkürler hocam. Peki kararlı mı beta mı iyi bu konuda fikir verir misiniz.
  6. BurakCSenay

Soru MIUI 11 Güncellemesi

Öncelikle özür dileyerek başlıyorum. Çünkü birazdan soracağım sorunun cevabı konular arasında kesin vardır ama bulamadım. Mi 8 Lite 128gb kullanıcısıyım. MIUI 11 güncellemesi geldi deniyor ancak nasıl kurarım bilmiyorum. Güncellemeleri denetle dediğimde uygun güncelleme yok diyor. Gelmedi mi...
  7. BurakCSenay

Yardım Video çekim kalitesi bozuldu

Sorun çözüldü yöneticiler başlığı silebilir misiniz?
  8. BurakCSenay

Yardım Çağrı Kesilmesi

voLte yok bende yani görünmüyor. Önceleri böyle olduğunda 2g veya 3g ye çekerdim hücreseli çözülürdü bugün olmadı dediklerinizi uygulayacağım teşekkürler.
  9. BurakCSenay

Yardım Çağrı Kesilmesi

İyi günler Mi kullanıcıları. 7 aylık Mi8Lite kullanıcısıyım. Aldığımdan beri bende mobil veri kopma problemi hic olmadı ancak dünden beridir telefonda görüşme yaparken karşı tarafın sesi arada bir gelmiyor benim seste karşıya gitmiyor. Yani 5 saniye konuşuyoruz kesiliyor bi 5 saniye ses seda...
  10. BurakCSenay

Yardım Mi 8 Lite Ekran Açılmama Sorunu

poco launcher kullanıyorum poco yu yükledikten sonra oluştu bende de muhtemelen launcher kullanıyorsanız ondan kaynaklanabilir
Üst Alt