burakckkpmz kullanıcısının son içeriği

1. burakckkpmz

Yardım Qfil Sahara Hatası

Brick olan Poco M3 cihazının arkasını açıp test point yaparak edl moda geçirdim. Qfil okuyor ancak ROM flashlama yaparken qsahara hatası alıyorum bunun çözümünü bilen biri lütfen yardım edebilir mi?
  2. burakckkpmz

Sohbet mi 8 se ile mi 6 takas yapılır mı ?

1600-1700 arası alıcı buluyor satıp 400 ekleyip daha güçlü cihaz alırsınız her türlü kârdasınız.
  3. burakckkpmz

Soru Mi8SE Android Pie Nasıldır ?

hocam anroid pie yaparken yanlışlıkla twrp silindi sanırım şuan twrp yüklüyorum ama downloading 'boot.img' kısmında uzun zamandır bekliyorum bilginiz varsa yardımcı olur musunuz ?
  4. burakckkpmz

Rehber Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-0331 Otomatik Yükleme Aracı

downloading 'boot.img' yerinde ne kadar beklediniz bende uzun zamandır orada duruyorda. 1546708563 Merhabalar, Mi8SE cihazıma twrp yüklemeye çalışıyorum ancak downloading 'boot.img' kısmında uzun zamandır bekliyorum bu kadar uzun sürmesi normal mi acaba ?
  5. burakckkpmz

Soru Mi8SE Android Pie Nasıldır ?

Mi8SE için Android Pie yüklemeyi düşünüyorum ancak ekran süreleri ve performansı hakkında kullanan 1-2 kişiden bilgi almak istiyorum var ise bekliyorum.
  6. burakckkpmz

Yardım Mi8SE Açılmıyor

Sağolun halletim çok teşekkürler hocam şimdilik bir sorun sıkıntı yok sadece dosyalar uçtu buna da şükür :)
  7. burakckkpmz

Yardım Mi8SE Açılmıyor

Evet hocam aynen ilk kurulum olarak belirttiğiniz sıradan yaptım, şuan dediğim yerde 3 nokta sönüp yanıyor bekliyorum. Zip dosyasını seçtim ardından boot.img dosyasını seçmemi istedi onu seçip install dedim.
  8. burakckkpmz

Yardım Mi8SE Açılmıyor

sizlere çok teşekkür ediyorum rom'u yükledim dediğiniz yoldan powered by android yazısı dönüyor şuan bekleyeyim mi uzun sürüyorsa.
  9. burakckkpmz

Yardım Mi8SE Açılmıyor

İndirme bağlantısı kararlı olanı indirdim doğrudur değil mi ? Bir de TWRP menüm şuan çoğunlukla çince wipe yazısını filan bulamadım.
  10. burakckkpmz

Yardım Mi8SE Açılmıyor

Cevap için teşekkürler ancak bu işlere pekte aşina değilim anlatım veya konu varsa link atabilirseniz çok sevinirim gerçekten android pie yükleyecektim zaten ama bu şekilde olmasını istemezdim :/
  11. burakckkpmz

Yardım Mi8SE Açılmıyor

Arkadaşlar herkese merhaba, cihazım yurtdışı Magidsk programı sürekli yeniden başlatma uyarısı veriyordu bugün başlattım ama yazılım gitti galiba telefon açılış ekranını sürekli tekrarlıyor ve takılı kaldı, yardımcı olur musunuz açmam için.
Üst Alt