BurakCakar kullanıcısının son içeriği

1. B

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGMIXM İndirme Bağlantıları

Bir sorun yaşadınız mı arkadaşlar önceki sürüme kıyasla sorunların kaçta kaçı düzelmiş veya hâlâ aynı sorunlar yaşanıyor mu?
  2. B

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Sonradan gördüydüm onu hocam dediği gibi denedim çalıştı çok teşekkürler hepinize 😊
  3. B

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Tam olarak bu güncelleyiciyi nerden masa üstüne ekleyebiliyoruz hocam niyeyse hiç karşıma çıkmadı da ana ekran kısayollarından filansa orda da çıkmıyordu.
  4. B

Bu güncelleme ile güncelleme ekranı değişti hocam artık dosyadan yükleyemiyoruz diye biliyorum.
  5. B

MIUI 12.5 Değişen Güncelleme Ekranı

İyi forumlar herkese, Cihaza MIUI 12.5 güncellemesini kurduğumdan beri güncelleme ekranım değişti ve bazı cihazlarda yine aynı güncelleme sonrası güncelleme ekranları aynı kalmış. Bu farklılığın nedeni nedir tam olarak ve hâlâ MIUI güncellemesi alacak mıyız? Bi fikriniz olsa bile yazarsanız çok...
  6. B

Çözüldü Xiaomi.eu Mediatek Cihazları İçin Sağladığı MIUI Desteği

Tam bu destek kesildiği zamanlarda Xiaomi ile tanıştığım için farklarını pek bilmiyordum hocam aydınlattığınız için sağolun. 1628751441 Sağolun hocam brick konusunda aydınlattığınız için :)
  7. B

Çözüldü Xiaomi.eu Mediatek Cihazları İçin Sağladığı MIUI Desteği

Öncelikle herkese iyi forumlar Zamanında gördüğüm bir yazıda Xiaomi.eu'nun Mediatek işlemcili cihazlar için MIUI desteğini kestiğini duyduydum kolay brick oldukları için fakat bugün mesela Redmi Note 8 Pro'yu gördüğümde hala MIUI EEA güncellemesi aldığını görmekteyim. Bu olayı tam olarak...
  8. B

Çok merak ediyorum global için V12.5.2.0 ne zaman gelir ve şuanki sorunların kaçta kaçı çözülür tahmini olarak?
  9. B

Hocam bu güncellemeyi MIUI 12.5.1'den mi yapıyorsunuz, güncelleme ekranım daha farklıda benim.
  10. B

Soru En Sonki Güncelleme Hakkında

Öncelikle hepinize iyi forumlar Malumunuz Redmi Note 8 Pro kullanıcılarındaki "Güncellemeleri denetleme" menüsü değişmiş MIUI 12.5 güncellemesinden sonra, Google'ın yaptığı bir arayüz hâline gelmiş, öte yandan yine aynı güncellemeyi alan Mi Note 10 Lite'da aynı menünün Redmi Note 8 Pro'dan...
  11. B

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.5.2.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları [Android 11]

Hocam sakıncası yoksa size bi sorum olacak böyle demişsiniz ama Redmi Note 8 Pro kullanıcılarındaki "Güncellemeleri denetleme" menüsü değişmiş, Google'ın yaptığı bir arayüz hâline gelmiş, öte yandan yine aynı güncellemeyi alan Mi Note 10 Lite'da aynı menünün Redmi Note 8 Pro'dan farklı olduğunu...
  12. B

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.5.2.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları [Android 11]

Güncelleme ekranınız nasıl arkadaşlar bu Global versiyonundakinin arayüzü Google oldu ama bazı cihazlarda daha farklıymış ondan sormak istedim.
  13. B

Rom Redmi Note 8 Pro İçin Rom Önerisi

Günaydın herkese Bunu yazma sebebim yardımcı olabilecek biri varsa yukarılarda gözüksün diye hâlâ bişey diyen yok zira.
  14. B

Çözüldü Android/data klasörüne girilmiyor

Ordan tamam de zaten seni google'ın yaptığı dosya yöneticisine yönlendirecek ordan yine Android/data şeklinde git ve alttaki "Bu klasörü kullan" seçeneğine tıkla
  15. B

Rom Redmi Note 8 Pro İçin Rom Önerisi

Herkese iyi forumlar biliyorsunuz ki MIUI 12.5 güncellemelerinden sonra pek çok insanda sorun çıkmaya başladı bende de dahil olmak üzere. Hem normalden fazla ısınma hem de fazla pil tüketimi yüzünden kendime eski romlardan bakmaya başladım. MIUI 11'i bir tık daha öncelik görüyorum zira en iyi...
Üst Alt