burakay kullanıcısının son içeriği

1. B

İpucu Orjinal diye aldığım batarya 1900mah çıktı

Satıcı aslında çok kaliteli olduğunu iddia ettiği farklı bir marka adı altında satışını yapıyordu ama bana gönderdiği bahsettiği marka değil mi logolu %100 orjinal yazan bir paket ile geldi bende herhalde orijinal diye düşündüm ama maalesef değilmiş orijinal olup olmaması önemli değil zaten...
  2. B

İpucu Orjinal diye aldığım batarya 1900mah çıktı

Son günlerde yaşadığım batarya sorunlarından dolayı gg üzerinden orijinal olduğu iddia edilen bir batarya aldım şarj sorunun düzelmedi çok çabuk bataryam bitiyordu tekrar orijinali geri taktım yenisinin soketi kopunca dışını sodyum karşıma çıkan 1900mah lık bir batarya oldu paket üzerinde mi...
  3. B

Soru Miui 9 9.6.1.0? (Mi5)

Mi5 prime için sabah 9.6 android 8 güncellemesi geldi yükledim kamera yazılımında baya bi değişiklikler olmuş onun dışında çok bişey farketmedim
  4. B

Rom Xiaomi Mi 5 V.9.5.2.0 Kararlı Geldi

Yeniden fabrika ayarlarına sıfırladım parmak izi çalıştı bakalım ne kadar çalışacak
  5. B

Bendede eskisi gibi hızlı değildi sonradan gitti zaten yabancı forumda birisi daha gittiğini söylemişti sonra konu silinmiş bulamadım
  6. B

ÇÖZÜLMEDİ çözülmesi için format tamam lazım test menüsünden girdiğimde parmak izi sensörü bulunamadı diyor kilit ayarlarında da menüden gitti zaten
  7. B

Sakın yüklemeyin ben yükledim 3 gün sonra parmak izi okuyucu uçtu eski sürüme döndüm çalıştı ertesi gün yine gitti tekrar güncelledim yine çalıştı sabah baktım yine yok yabancı miui forumlarında da birisi yükledikten sonra parmak izinin gittiğini yazmıştı ayrıca forumdaki güncelleme ile ilgili...
Üst Alt