Burak77777 kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Mi 10T lite güncelleme yapamıyorum.

Çok teşekkür ederim hocam
  2. B

Yardım Mi 10T lite güncelleme yapamıyorum.

Öncelikle merhabalar, ben yaklaşık 1 ay önce yurtdışından (kaçak) mi 10t lite modelini aldım. Şuan miui sürümü 12.0.3.0 global kararlı şeklinde ve android 10 sürümünde direkt telefondan yaptığımda güncelleme yok diyo güncelleme alabilmem için ne yapmam gerekiyor bilgilendirme ve...
  3. B

Çözüldü Zamanlama açık olmamasına rağmen fotoğrafları zamanlamalı çekiyor

Son guncellemeden beri mi note 3 telefonum hem ön hem arka kamerada stock kamera uygulamasında 3den geriye doğru sayarak çekim yapıyor ve zamanlayıcı da açık değil buna rağmen çekiyor bilgisi veya çözümü olan yardımcı olursa sevinirim
  4. B

Soru Google cam

Merhaba mi note 3 kullanıyorum ve tek istediğim bu telefona gcam i kurup kullanmak root atma kilit açma twrp yükleme hakkında bildiklerim şuan ki yazdıklarım kadar nerdeyse 0 yani basitçe anlatabilecek arkadaş varsa yardım pls
  5. B

Yardım Ön kamera bokeh etkisi

Yeni gelen MIUI 10 da olan ön kamerada ki portre modunu deniyorum fakat bokeh etkisini yapmıyor bilen varsa yardım lütfen.
  6. B

Mı note 3 MIUI 10 neden hâlâ gelmedi ??

Forumda da baya gezdim fakat bir cevap bulamadım bir takvim var mı yoksa gelmeyecek mi yani bilen arkadaş varsa cevaplarsa sevinirim
  7. B

Yardım Mi note 3 alt 2 dokunmatik tuş çalışmıyor

Gece yatarken masanın üstüne koydum az bir miktarda su varmış masada sabah kalktığımda telefonda su izlerini gördüm şarjı denedim sıkıntı yok ekranda da sıkıntı yok ama alt 2 tuş şuan çalışmıyor yardımcı olursanız sevinirim
  8. B

Yardım Mi note 3 parmak izi ekleme sorunu

Herhangi bir dosya kaybim falan olur mu yedekleme yapmalı mıyım yani teşekkürler bu arada
  9. B

Yardım Mi note 3 parmak izi ekleme sorunu

Geçen gün telefonumdaki parmak izlerini sildim ve yenilerini eklemek istedim fakat hiçbir şekilde ekleyemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  10. B

Soru Görüntülü arama

Aslında patent hakkı onda değil ben general mobile discovery 2 kullaniyordum onda şebeke üzerinden görüntülü arama yapabiliyordum tabii GM bu hakkı satın almışta olabilir.
  11. B

Soru Radyo

Teşekkürler
  12. B

Soru Radyo

Evet aynı bu programı kullanmaya çalıştım fakat sürekli hata verdi 1535991350 Mi4 mi5 de olan şekilde bizim donanım da garanti yok mu ?
  13. B

Soru Radyo

Xiaomi mi note 3 kullanıyorum internetsiz bir şekilde radyo kullanmak istiyorum bilgisi olan var mı farklı yollarla FM radio uygulaması denedim fakat sürekli hata verdi ve uygulama da bir işe yaramadı
  14. B

Soru Mi note 3

Miui 10 güncellemesini bekliyorum
  15. B

Soru Mi note 3

Miui güncellemesi temmuz sonu deniyordu hâlâ bekliyorum bilgisi olan var mı ? Kullandığım telefon mi note 3
Üst Alt