Burak212 kullanıcısının son içeriği

1. Burak212

Yardım Mi 8 se 6 gb 64 GB ucretli room atabilen arkdaslar

Yurtdisidan almis oldugum mi 8 se 6 gb tefonum hftalik eu room guncelleme almamakta hata veriyor hic ugrasmadan surekli guncel kalacak bir room yukleyebilecek arkadaslar varsa ucret dahalinde tabi yardimci olacak arkadas varmi ben baya ugrastim ama yapamadim
  2. Burak212

Yardım Guncelleme proplemi

Hocam cihaz kiidi tekrarlamaya gerek yok demek uncolock yapilmis demek mi
  3. Burak212

Tesekurler hocam bakyorum burdan yukledikden sonra soylediklerinizi tekrardan yapacam cok tesekurler saolun bilgilendrme icinn
  4. Burak212

Mi 8 Se 6 Gb 64Gb olan hocam
  5. Burak212

Hayir hocam cikmyor o
  6. Burak212

Biomyom nasil anlayacaz onu ses acma ve power tusunda actigim zaman ekrana recovery 3.0 surumle menu geldi onda. Hepsine girdim 3 baslik vardi ama hic biri telfon hafizasina gtmesini saglamyor sadece reset atyor en fazla tefona ekranin resmini alamadim ole
  7. Burak212

Hocam serisi 3.0 recovery ondada insatly diye birse cikmyor 1537783479 Sorunda bu hocam gosterim dedimm
  8. Burak212

Hocam hemen deniyorum simdi insallah olur tesekuredrim
  9. Burak212

Recovery dediginiz bilgisyar sart galiba degilmi hocam hic anlamam bu islerden hocam onun icin sordum andorid 8.1 zaten suan yuklu olan
  10. Burak212

Hocam telfon oto olarak indirdigi guncellemeyle ayni yuklendikden sonra tefon kapanip aciliyor guncelliyor gibi acilir acilmaz ekranda ic sorun var ureticisine basvurun seklinde mesaj cikyor tamam dedikden sonra ekran kilidini acabiliyorum hocam
  11. Burak212

Linkini atbilirmisiniz hocam ,
  12. Burak212

Guncelemee var yukluyor ama telfonu guncellemuyor ic sorun var seklimde uyari var
  13. Burak212

Soru Hata Ve guncelleme yapilmiyor

Bilmiyorum telfonu yeni aldim yurdisindan geldi nasil anlayacaz yuklu olup olmadigini
  14. Burak212

Guncelleme gelmis onu yuklemeye calisyorum telfon acilip kapiyor ve acildikdan sonra hemen ekranda telfonuzda bir ic sorun var ureticinize basvurun seklinde bir android sistem adi altinda hata vermekte ve guncellemeyi de yapmyor ☹️
  15. Burak212

Ic sorun olustu seklinde hata vermekte surum.by xaiomi.eu 8.7.12 beta yardim edin lutfen
Üst Alt