burak0640 kullanıcısının son içeriği

1. B

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Mi11T sahibiyim şuan MIUI 13.0.3 mevcut imei işlemi yapılmış. Telefonum arada takılıyor uygulama çöküyor sıfırlamak veya başka bir rom atmak istiyorum. Bu işlemi yaparsam telefon kitlenir dediler. Böyle bir durum olur mu olursa tamiri yapabilir misiniz ve fiyatı ne olur ?
  2. B

Yardım 11T rom nasıl atılır ?

böyle sorun olduğunu bilmiyordum bu sürümde kaldık yani. Teşekkür ederim cevap için
  3. B

endonezya roma vs geçsem yine mi aynı sorun oluşur ?
  4. B

Cihazım 13.0.2 yüklü. Rom atmayı düşünüyorum imei sıfırlancak biliyorum. Yılbaşında tekrar sıfırlanma hakkı ile seneye 8. aya kadar sıkıntı olmucak. Cihaza nasıl rom yüklerim 9T kullanıyordum önceden ve TWRP üzerinden atıyorduk bunda nasıl acaba ?
  5. B

Tavsiye Mi 11T Pro vs Oneplus 9vs 11T

Bu üç cihaz arasında kaldım yurtdışı alıcam. 11T de imei gitme sorunu kafama takıldı. 11T pro da anakarta müdahale bu yüzden bu ikisinde şüpheliyim Oneplus 9 modeli seçmeli miyim sizce ?
  6. B

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Şarjım az gitmeye başladı pil sağlığım yüzde kaç ise değiştiriyim birde deji batarya iyi midir başka öneriniz var mı?
  7. B

Yardım mi9 T Akıllı Saat Bağlantı sorunu

Aynı sorun bende de var bilen var mı
  8. B

Soru Rom öneri yapar mısınız

Eu miui 11.0.6 kurdum şuan gayet memnunum 7 8 saatlere çıktı tekrar ekran süresi ve kasma vs yok gayet stabil.
  9. B

Rom Mİ 9T/K20 - dotOS 6.0.0 Beta Android 12L Official Rom [AOSP] 11.04.2022

anaksinamun, çok teşekkür ederim iyi akşamlar
  10. B

anaksinamun, hocam verdiğiniz link 17.1 sürümü var android 10 mu bunlar
  11. B

Eski sürümlere nereden ulaşabiliyoruz hocam
  12. B

anaksinamun, hocam lineage nasıl stabil olarak vs çift tıklama ekran kapama varmı arayüz seri mi
  13. B

O sayfayı biliyorum ama tam istediğimi bulamadım 1614451489 Tamamdır hocam bunada bakarım
  14. B

İyi günler herkese. Şuan son sürüm eu betadayım. Ama şarj 5 saat anca gidiyor ve bazen kasmalar oluyor. Aosp olur miui olur farketmez hangi rom sürüm önerirsiniz. Miui10-11 farketmez sadece telefon stabil ve şarjı iyi olsun
  15. B

Kullanan arkadaşlar yorumlar olumlu mu önerir misiniz
Üst Alt