bunyaminbas kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım "Ön Kamera Açılamadı" Sorunu

rom değiştirmeyi bilmiyorum o yüzden yapamıyorum
  2. B

hala aynı dediğinizi yaptım ama
  3. B

istanbulda bi telefoncuya gönderdim o da kamera entegresi arızalı o değişecek dedi değiştirirken telefon çöp olabilir dedi tehlikeyi göze alıyosan yapalım dedi bende kalsın dedim öylece çekmece de yatıyo şuan malesef.
  4. B

dediğiniz gibi eu room a geçtim fakat sorun hala aynı kamera hatası kameraya bağlanamıyor diyo
  5. B

teşekkürler dönüşünüzü bekliyorum
  6. B

şuan benim yapmam gereken twrp üzerinden globaldeb çıkıp eu room yüklemek yani öyle mi
  7. B

peki donanımsal olarak nasıl bi çözüm gerekiyo. herkes de yapamıyor bu telefonu 1605969588 global room kullanıyorum eu room a nasıl geçeceğimi de bilmiyorum telefonculara verdim ya işlemci bozuk yada kamera bozuk bi bakalım dediler 1605969670 sizde de kameraya bağlanamıyor mu diyor yoksa...
  8. B

Yardım MI 9T PRO kameraya bağlanılamıyor hatası

malesef garanti de yok bildik bi telefoncu da yok
  9. B

aynı sorunu bende alıyorum kameraya bağlanamıyor diyor varmı bi çözüm bulan ?
  10. B

Yardım MI 9T PRO kameraya bağlanılamıyor hatası

arkadaşlar merhaba telefona imei attırdım ama bi süre sonra ön kamerayı kullanırken yada arka kamerayla uğraşırken bi anda KAMERAYA BAĞLANILAMIYOR YENİDEN BAŞLATIN hatası veriyo defalarca yeniden başlatmama rağmen düzelmiyo tekrar başka yerde imei attırdım yine aynı değişen bişey yok arıza yine...
Üst Alt