bulutselcuk kullanıcısının son içeriği

1. B

Soru Poco x3 pro HYPEROS kullanan var mı

Teşekkür ederim 👍
  2. B

download linki çalışmıyor.
  3. B

teşekkür ederim. Kolay gelsin.
  4. B

öncelikle bu rom anladığım kadarıyla kusursuz çalışıyor. peki nasıl download ediyoruz.
  5. B

Yardım Mi Mix Version: 8.4.19 hakkında

xiaomitool ve çince pc suite üzerinden yüklemeye çalıştım. xiomi tool botlader kilidini açmak istedi. pc suite de 2008 diye bir hata verdi. 8.4.19 a geçiş yapamadım. sizin tavsiye edeceğiniz başka bir yöntem var mı:?
  6. B

Benim merak ettiğim bootloader kilidini açmadan kurulum yapabilirmiyiz. Eğer bootloader kilidini açacaksak avrupa romda yükleyebilirdik.
  7. B

Merhaba Arkadaşlar. 8.4.19 global rom en sonunda verildi. Kurulum için sadece fastboot yöntemini mi kullanmamız gerekiyor. Konu hakkında bilgi verebilirmisiniz.
  8. B

Soru Xiaomi mi mix Türktelekom marka model görmüyor

Ne bu ya miui rom güncellemesi vermez. Telekominikasyon firmaları modeli doğru görmez. Hakikaten alışmamış g...te son durmuyor. :) Bu sitede acemi üye logomu kaldırmış. farketmedim sanmayın. Sadece Miui Savar logom var. yakında başıma boing 727 düşerse hiç şaşırmam.
  9. B

türk telekom suyunu çıkardı. Çekim gücü düştü. Telefonun marka modelini yanlış görüyor. Sadece para alıyor. hizmet anlayışı sıfır. Devlet dairesine döndü :) Taahhüdüm bitsin bende Turkcell'e geçeğim. :)
  10. B

Rom Mi Mix Global Muiu 9 update V9.1.1.0.NAHMIEI (Kararlı)

epic rom ota güncelleme yapmıyor değilmi. Her hafta twrp kurulum gerek. Sürekli telefon yedeği almaktan bıktım. o yüzden soruyorum.
  11. B

Rom Mi Mix Global Muiu 9 update V9.1.1.0.NAHMIEI (Kararlı)

bayon mi mix epic rommu kullanıyorsun. Xiaomi suyunu çıkardı iyice. Senin tavsiyen nedir.
  12. B

ben türk telekom kullanıyorum. Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Önce btk ya attılar işi. Btk dan kontrol ettim. ithalatçı firma doğru kayıt yaptırmış.Bunun üzerine türk telekom hattımı başka bir telefona takıp 15 dk beklememi söyledi. Kendi telefonunuza takınca hattınızı düzelir dedi. denedim...
  13. B

İnceleme Yeni güncelleme ile değişenler ve sorunlar

Mi mix global için devoloper rom yok arkadaşım. stabel rom var. Anladığım kadarıyla aldığın zamanki haline çevirmek istiyorsun. Miui flash tool ile eski romunu indirip kurulumunu yapman gerek. http://bigota.d.miui.com/V8.5.5.0.MAHMIED/miui_MIMIXGlobal_V8.5.5.0.MAHMIED_e22d674467_6.0.zip burdan...
  14. B

İnceleme Yeni güncelleme ile değişenler ve sorunlar

ilk aldığımda üzerinde marshmallow vardı ve sorunsuz çalışıyordu. Bence xiaomi nin en iyi telefonu mi mix. 9.1.1 çıktığında normal ota güncelleme yaptım. Sizinde bildiğiniz gibi oto güncelleme standart bir iştir ve farklı başka birşey yapmanız mümün değildir. güncelleme bitip nougat a geçtiğimde...
Üst Alt