bulentmsl kullanıcısının son içeriği

1. bulentmsl

Rehber Magisk Manager ile Xiaomi Mi 11 Root Yapma - TWRP Olmadan

Bu yöntemi oneplus 7t proda 1 senedir kullanıyorum. Şimdi mi 11 ultra aldım onuda rotlamak istiyorum aynı yöntemi kullanabilirmiyim.
  2. bulentmsl

Yardım Mi 11 ultra twrp nasıl yükleyebilirim

Bilen insan için 5 dakikalık işlem. Bilmeyen insana el ayak titretir acaba bozarmıyım telefonu diye. İlk zamanlar bende öyleydim. İyi okuyup video izleyip tecrübe edinip yapın hiç bilmiyorsanız. Talimatlara tam uyarsanız hiç sorun olmaz tabi tüm sorumluluk yinede sizde.
  3. bulentmsl

Mod Oneplus 7T Pro'da Çalışan Viper4Android Var mı?

Aynı şeyi bende merak ediyorum. Kaçtane sürüm denedim çalışan yok galiba.
  4. bulentmsl

Rehber 7T Pro Unbrick Dosyaları / Firmware İsimlendirmeleri

Arkadaşlar merhaba. Oneplus 7t pro cep modunu açmam lazım ayarlarda görünmüyor. Şu aşağıya linklediğim konuda bir yol göstermişler ama verdikleri dosya yoluna ulaşamıyorum öyle bir dosya yok sistemde Cihazımı rootladım bu arada...
  5. bulentmsl

Çözüldü Apk yüklenmiyor

Yapamayan arkadaşlar mixplorer yükleyip root izini verdikten sonra mixplorer ile yükleyebilecektir. Aynısını miuimix romda yaşadım konudaki anlatımlar bende işe yaramadı. Mixplorer ile halloluyor .
  6. bulentmsl

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Teşekkürler hocam bakıyorum twrp ye ve uyumlu romlara
  7. bulentmsl

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Hocam twrp yüklenmemiş cihaz hangi sürüm twrp ile ona uyumlu rom kurmalıyım. Sonrasında modem kurmam lazımmı açtam oturtamadım kafamda.
  8. bulentmsl

Telefonu aldığımda üzerinde bu rom vardı.
  9. bulentmsl

Miui global kararlı yazıyor hocam telefon hakkında? Resimde var. Hangi rom bu?
  10. bulentmsl

Arkadaşlar kusıra bakmayın konuyu okudum ama nereden başlayacağımı bilemedim. Cihazımdaki sürüm bu twrp yüklü değil bl açık. Son stabil stock global roma güncellemek istiyorum telefonu. Hangi twrp kurmalıyım hangi romu kurmalıyım?
  11. bulentmsl

İpucu Mi 9T-Mi9T Pro/Redmi K20-K20 Pro Hakkında -Sıkça Sorulan Sorular - Önemli İpuçları ve Çeşitli Rehberler

Bu güncellemeyi nasıl yapmam lazım. Twrp yüklü bootloader açık root var. İndirip yükle deyince sorun çıkmasından korkuyorum.
  12. bulentmsl

İpucu Mi 9T-Mi9T Pro/Redmi K20-K20 Pro Hakkında -Sıkça Sorulan Sorular - Önemli İpuçları ve Çeşitli Rehberler

Twrp reboot edince oldu ama çok tuhaf oldu. Bütün kullanıcı uygulamalarım silindi sanki wipe yapmışım gibi.
  13. bulentmsl

Konudaki twrp hocam. Tek tıkla yüklemiştim bugün. Şimdi yedek alıp root edeyim dedim yedek almıyor,root olmuyor. 255 gibi bir hata alıyorum.
  14. bulentmsl

Twrp backup alamıyorum magisk root yapamıyorum neden acaba?
Üst Alt