Bülentb kullanıcısının son içeriği

1. Bülentb

Soru Redmi note 5 pro için en son miui rom hangisi iyi?

Hocam eklediğiniz note 7 için , sakın kurmayın Benim dediğim note 7 den port rom telegram da aratırsanız çıkar Link,, Xiaomi EU » MIUI Ports
  2. Bülentb

Çözüldü son uygulamalarda kilit işareti

Hocam kilit işareti açık olan uygulama son uygulamalar ekranında çarpıya basıp kapatsanız dahi arka planda açık kalıyor,
  3. Bülentb

Rehber Redmi Note 9 Pro Mıuı12 Pil Ve Perfonmans Optimizasyon Rehberi Resimli (Custom-Stock Rom)

Elinize sağlık hocam , bende sadece MIUI paylaşım eksikti onu da kapattık. :)
  4. Bülentb

Soru Redmi note 5 pro için en son miui rom hangisi iyi?

Hocam bizim cihaza güncelleme gelmediği için ben note 7 den port 20.12.2 eu beta romdayım ve memnunum, güncel ve haftalık güncelleme alayım derseniz port romları deneyin,
  5. Bülentb

Yardım A14 pro temasını türkçeleştirebilir miyiz

Hocam eline , yüreğine sağlık,
  6. Bülentb

Çözüldü Sayfaların sıralaması nasıl değiştiriliyor?

Rica ederim hocam niye üşeneyim, :) bilgi paylaşınca güzel,
  7. Bülentb

Hocam alttaki sayfaları tutup sürükleyince yeri değişiyor mesela ben şimdi ana sayfayı ortaya aldım, yada ben olayı yanlış almadım :)
  8. Bülentb

Hocam tekrar değiştirmek isterseniz diye, Ana ekrana basılı tutup herhangi bir uygulamayı tıklayınca altta sayfalar çıkıyor oradan değiştirebilirsiniz,
  9. Bülentb

Çözüldü Miui 12 VoLTE Aktif Etme

Rica ederim hocam
  10. Bülentb

Çözüldü Miui 12 VoLTE Aktif Etme

Hocam telefon arama kısmına volte : *#*#86583#*#* vowifi : * #*#869434#*#* Bunları yazın ara derseniz disable yazınca aktif olur,
  11. Bülentb

MIUI 12 Xiaomi mi note 3 ahize sorunu

hocam birde bu konulara göz atın https://forum.miuiturkiye.net/arama/2616844/?q=Ahize+sesi&c[title_only]=1&o=date
  12. Bülentb

Yardım Beta sürümü bitimi sonrası app güncelleme

Hocam bu yöntemi deneyebilirsiniz https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-tabanli-custom-romlarda-sistem-uygulamalarini-guncelleme.48806/
  13. Bülentb

Sohbet Benim için önemli olan bir sorum var bilenler yazarsa sevinirim?

Hocam lise 1 yazında neredeyse 10 cm boyum uzanmıştı, şuan boyum 188 cm, stres yapma bence , genlerinde ne varsa kadar uzayacaksın, :)
  14. Bülentb

Soru Redmi Note 8 Android 11 alacak mı ?

Sadece note 5' lere 2 android güncellemesi verdiler diye biliyorum. üstüne geliştiricilerde note 8 , note 7 den port rom android 10 çıkarıyorlar stabil/beta , etti mi 3 daha ne olsun, Note 8 de çok tutulan model olduğu için verebilirler gibi,
Üst Alt