bulent_1974 kullanıcısının son içeriği

1. B

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

tr rom yüklü euro rom nereden indirebilirim acaba cihaz poco x3 nfc. romu indirip tlf da nereye göndercem sonra programla yükliycez değilmi
  2. B

İnceleme Xiaomi Haylou LS01

Bende yeni aldım fakat aramalarda ve mesajlarda ayarladigim halde titreme olmuyor 3 sn ye ayarlı anlamadım bir ayarimi var
  3. B

Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Selduman bey iyi günler benim xiaomi redmi note 4 sarz alıyor fakat dolmuyor sorun nedir acaba size getirsem yapabilirmisiniz acaba fiyat ne olur sorun pildemidir
  4. B

Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

Selduman bey hayırlı bayramlar TLF nonuz nedir acaba bir arkadaşımın xiaomi redmi note 4 TLF imei düştü yaptirmamiz lazım size getircez fiyat nedir acaba kaç saatte teslim edebilirsiniz iletişim nonuzu verebilirmisiniz
  5. B

Teşekkürler hocam ilginiz için sağolun. O zaman le max 2 ye saldiriyim xiaomi redmi note 4 du satıp
  6. B

Le2 pro x20 nasıl hocam tavsiye edermisiniz.
  7. B

Selduman bey hayırlı akşamlar hayırlı iftarlar. Elinizde 2.el ne var temiz sorunsuz sıfır olmasına gerek yok önemli olan temiz ve sorunsuz olması. Le max 2 varmı acaba renk önemli değil redmide note 4 tek sorun yok temiz
  8. B

Merhaba hocam xiaomi redmi note 4 64 GM MTK işlemcili ile le TV le max2 gri renk takas üste ne vermem gerekir acaba 64 GB olursa iyi olur temiz sorunsuz 2.el bile olabilir
  9. B

Hocam tamam benim TLF nun ustune ne istiyorsunuz acaba takasta 32 GB 3 ram degilmi
  10. B

Bende xiaomi redmi note 4 var keyfi değiştirmek istiyorum sahibinden.com da Lee TV lee Eco le max 2 almak istiyorum 64 en az üste ne kadar vermem gerekir size acaba yada başka model yardım ederseniz sevinirim
  11. B

Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Redmi note 4 güncelleme geldim 8.1.7.0 Şu anda arattigimda güncel diyor
  12. B

Güncel yazılım

Xiaomi. Redmi note global rom varmi acaba almak istiyorum yanliz imgilizceymis turkce global varmi
  13. B

Temiz redmi pro

Cihazi almak isterim istanbuln neresindesin acaba
Üst Alt