Bulent75 kullanıcısının son içeriği

1. Bulent75

Soru Betadan Stabile dönüş

Kapalı Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Bulent75

Ghosdawis, katılıyorum sana ben geçtim. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Bulent75

Aynen bende güncelleyici üzerinden betadan stabile geçtim bugün Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Bulent75

İpucu Nova Launchera Google Now eklemek

Ellerinize sağlık çok güzel. Teşekkürler.
  5. Bulent75

Rehber MIUI 9.5 Kararlı, 3.parti tema yükleme sorununun çözümü

Ottoman hoca konunun başında anlatmış, MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Bulent75

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Maalesef yok, yine yüklenemiyor. :(
  7. Bulent75

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Albayrak Bey merhaba, Benim telefonda Mi6 9.5.6 sürümündeyim. Lakin dediğiniz gibi yapılınca 3 parti temalar yüklenmiyor. Siz nasıl yükleyebiliyorsunuz merak ettim. 9.5.3 gelen 9.5.6 ile devam eden güncellemelerde 3. partiler artık yüklenmiyor.
  8. Bulent75

Video Miui 3. Parti Tema Yükleme Hatası Çözümü (Rootsuz)

Paylaşım için teşekkürler. Ottoman hocamda bu konuyu paylaşmıştı. Ancak bu şekilde yaptığımızda 10 dakika sonra yine stok temaya dönüyor. Olmuyor maalesef.
  9. Bulent75

Ottoman hocam merhaba, Belirli bir süre sonra stok temaya dönme sorununa bir çözüm bulabildinizmi. Teşekkürler.
  10. Bulent75

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Emeğinize sağlık, Teşekkür ederim
  11. Bulent75

Foxin arkadaşıma %100 katılıyorum.
  12. Bulent75

Hocam sabah kalktığımda theme yine stok temaya dönmüş. Konu hakkında geri bildirim vermek istedim. Bilginiz olsun.
  13. Bulent75

Ottoman hocam desteğin için teşekkürler. Dediğiniz gibi yaptım. Şimdilik sorun yok. Katkılarınız daim olsun inşallah.Saygılarımla.
  14. Bulent75

Font klasörünü silerek tekrardan yükleme yaptım. Oldu. Lakin 10 dakika sürmüyor. Stok temaya default dönüyor.
  15. Bulent75

Hocam dediğiniz gibi varsayılan tema üzerine yazılıyor. Ancak sadece duvar kağıdı değişiyor. İconlar, ara yüz herşey stok temadakinin aynısı. Sadece duvar kağıdı değiştiriyor.
Üst Alt