bulebox kullanıcısının son içeriği

1. B

Rehber Pocophone F1 Pasaport Kardeşliği Rehberi

Hocam cihaz elimde degil ondan işi garantiye aldım teşekkür ederim sağol
  2. B

Hafıza kartı ve simin takıldığı yer sim1 doğrumu?
  3. B

Sim1 yani hafıza kartı takılan bölüm telefonda imei 1 olarak mı geçiyor imei 2 mi? Pasaporta yanlış girmek istemiyorum
  4. B

Hocam imei1 hafıza kartı takılan slot mu oluyor? Kesin bilgi lazımda bu hafta kayıt yapıcaz. Ben hafıza kartı kullandığım için imei 2 yi kaydetmem gerek
  5. B

İnceleme Pocophone F1 Aksesuar Önerileri

Arkadaşlar ben 1 adet karbon kılıf alıcam n11'den. Fakat koruyucu konusunda kararsız kaldım. Nano'yu kimse önermemiş farklı sitelerde. Cam bile değil diyorlar. Bende 3 al 2 ödeli ekran koruyucu almayı düşünüyorum. Ne dersiniz ? Ayrıca Arka kamera koruyucuyu kullananlar flaş patlarken sorun...
  6. B

1 . Sorum ; Diyelim 2 adet poco f1 var. Edevletten İMEİ 1 VE İME 2 'YE 1.cihazın 2 simini kayıt ettim. Edevletteki 3. İMei bölümüne ise 2. cihazın 1. simini kayıt edebilir miyim? Yoksa 3.yü boşmu bırakalım. 2. Sorum ; Vergi öderken 1 adet imei no girişi var, pasaport kardeşliği yaparken 2...
  7. B

Soru F1'de dokunmatik sorunu devam ediyor mu ?

Merhaba arkadaşlar yeni cihaz alacağım. Dokunmatik problemi olduğunu duydum, halen bu sorun devam ediyormu ? Yazılımsal mı donanımsal mı bu problem ?
Üst Alt