BuKon16 kullanıcısının son içeriği

1. BuKon16

Yardım Xiaomi Mi 5S Bootloader Açma/Hesap Bağlanamıyor

Hiçbir yolu yok mu hocam? Linkteki China Weekly '6.10.13' sürümü indirdim kurdum, burada da geliştirici seçeneklerinde kilit açma durumu yok. Sonrasında yine fastboota alıp cmd üzerinden oem unlock ve MiFlashUnlock ile denedim yine herhangi bir değişiklik yok.
  2. BuKon16

Maalesef, daha önce zaten repair işlemi yapılmış o sebeple açılmış aldığım arkadaş hiç bu işlerden anlamadığını belirtti kendi miui hesabı ve hattı ile de denedim yine sonuç aynı.
  3. BuKon16

Zenex hocam siz de baya yetkili bi abisiniz bi baksanız :$
  4. BuKon16

Denedim maalesef yine olmadı. VPN'e bağlı hesaptan çık-gir yaptım yine olmadı. Teşekkürler.
  5. BuKon16

Selam arkadaşlar bir kaç gündür uğraşıyorum BL kilidini bir türlü açamadım. Daha önce açılmış ve kapatılmış ben 2. el aldım. MIUI10 Global yüklüydü MiFlashTool (EDL Test Point ile EDL'ye alarak) ile China Developer ROM kurdum MIUI8 Android 7 yine de MIUI hesabım bir türlü bağlanmıyor...
  6. BuKon16

Mod Dolby Digital Plus Android 10 MIUI 11 Kurulumu (Güncellendi)

Mi 9T A10/MIUI11/eu.Stable 11.0.2.0 Didindim Çabaladım bir türlü çalıştıramadım, Dolby açılıyor fakat YouTube Music'e girdiğimde çalmıyordu. Sonra 'duymayı beklediğiniz' şeye bir bakayım dedim, meğer YouTube Music'i Magisk Hide'tan işaretlemişim headbang~~ Neyse ki tiki kaldırınca sorunsuz...
  7. BuKon16

Mod Merkezi Saat (iOS)

Teşekkürler. Baya iyi görünüyor. eu 11.0.3 Stabil var bende yüklü denemeye korkuyorum
  8. BuKon16

Mod Merkezi Saat (iOS)

Hocam Bi ekran görüntüsü paylaşma şansınız var mı merak ettim açıkçası.
Üst Alt