Buhara15 kullanıcısının son içeriği

1. B

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

QR ile bağlı olunca durum paylaşmaya izin vermiyor Yowhatsapp kullanıyorum sizlerde de aynı mı durum
  2. B

Soru IMEI değişme sorunu çözümü

Merhaba eski model bir telefonum var ekonomik nedenlerle yenileyemedim Sorun şu şekilde: Telefon orjinal rom kurulu fakat çok kasılıyor ve donuyor sistem android 6 da kalmış buna yeni aosp custom rom atıyorum pat şebeke gidiyor hiçbir şekilde çekmiyor hat e devletten kontrol ettiğimde rom öncesi...
  3. B

Tema Sizin Sitiliniz (MIUI V13 Temalar eklendi)

Merhaba altta çıkan beyez kilit açmak için kaydır çizgisini nasıl kaldırabilirim Ve Resimde 1 olarak işaretledigim bildirimlerin alt yatağını nasıl transparan yani sadece metin gözüksün istiyorum sun ki kullandığım tema şeffaf arkaplan olarak kullanmaktayim....
  4. B

MIUI 12.5 OneOS Android 11 MIUI 12.5 [9T Pro | K20 Pro] 15.11.2021

Titanium backup yüklü bende oradan galeri yaz yedek al galerinin sonra veri temizle ve galeriye gir sorun ortadan kalkıyor biraz uğraşınca bu şekilde sorunu çözdüm
  5. B

Galeri işini de çözdüm şükür
  6. B

Güncelledik galeriye hiç girilmiyor durduruldu hatası verip duruyor veriler temizlendi fayda olmadı bi önceki sürüme dönüş yapayım dedim telefon affaladi😊 Mi globe romun 28 Eylül sürümü var deneyen kuran oldu mu bu cihaza denesem mi bilemedim
  7. B

Soru Fluid NG benzeri program önerisi

Edge gestures play store da var satın aldım güzel uygulama telefonun kendi tam ekran hareketleri yerine bunu kullanıyorum 1629464863 Şunuda ekleyeyim lucky patcher ile sistem uygulamasi yaparsanız arkaplanda kapanma sıkıntısı, çalışmama problemi vb. Sorunlar olmayacaktir.
  8. B

Rom Cherish OS Android 11 Mi 9 t Pro / K 20 Pro( 07. 08.2021)

ilk defa aosp rom kurulumunda (miui romdan geçiş) yanlış bilmiyorsam siralama şu şekilde mi olacak vanilla varyanti için; 1-rom 2-Vendor 3-Bitgapps 4-Magisk 5-Dfe
  9. B

MMX ROM 12.5.4 based on MIUI 12 Android 11 Updated: 03/07/2021 Bu rom çıkmış mi9t pro için.. telegramda mevcut yükleyen oldu mu hiç
  10. B

Yardım Son uygulamalar durduruldu hatası çözümü

Mi 9t pro kullanıyorum miui 12.6 A11 rom yüklü son uygulamalar bölümünde uygulama basılı tutup hakkında kısmına basınca ana ekrana atıyor tekrar son uygulamalara girince gözüküyor çok can sıkıcı çözümü bilen var mı güvenlik uygulamasının verilerini temizledim ama değişen bisey olmadı
  11. B

Rom 9T Pro AbhiX ROG Edition 21.4.29 Miui 12 Rom

Lucky patcher veya titanium backup vb uygulamalar ile.. Forumda gerekli arama ve bilgilendirmeleri inceleyip öyle yapın aksi halde telefonunuz açılmama vb sorunlarla karşılaşabilirsiniz.. Romu yeniden yüklemek zorunda kalma, verilerinizin silinmesi gibi sorunlar yaşayabilirsiniz....
  12. B

Hayır kernel kullanmıyorum kernelde sistemsel ayarlar yapmayı bilmiyorsanız bence hiç kernel olayına girmeyin Forumda ipuçları bölümleri var oradan pil ömrü uzatma taktikleri var birazda olsa bende fark etti.. Fakat pil ömrü için şarj döngüsü açısından romu en az bir iki hafta kullanmanız...
  13. B

Hayır sorun olmadı 1620801962 Öyle bir seçenek yok maalesef ilerde güncelleme ile eklenir mi onu bilemeyiz
  14. B

Romu iki gündür kullanıyorum iyi bir rom diyebilirim pil için erken.. Sadece iki küçük sorunum kaldı çözemedim bilen olursa yardımcı olsun birincisi kendi ana ekran uygulaması dışında launcheri tam ekran hareketleri ile kullandirtmiyor sadece kendi mi sistem launcheri tam ekran parmak...
  15. B

Kardeş eğer magisk de kuruyorsan ondan oluyor 20.3 versiyonu ile kur yüklendikten sonrada magisk apk güncelle
Üst Alt