Bugraykannn kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Aosp rom sonrası servis yok ve wifi yok

Merhaba global tr cihazı olan cihazımı fabrika ayarlarına sıfırladım, önce redmi ekranında kaldı, daha sonrasında pixel experience 13 indirdim ve yükledim, açıldığında servis yoktu ve wifi açılmıyordu, 12 yi yükledim aynı sorunlar vardı, eu yüklemek istediğimdeyse twrp de error installing zip...
  2. B

Rehber Telefondan Yıldız İzi (Star Trail) nasıl çekilir? (Videolu Anlatım)

Adobe ps alternatifi linux uyumlu program var mı acaba aynı işlemleri yapabileceğim ( oldukça düşük sistem isteyen olsa iyi olur )
  3. B

Soru Google hesabı

5 6 yıllık gmail hesabım var ve bu zamana kadar sayısız siteye uygulamaya bu hesapla üye olmuşumdur Peki ben bu sitelerden uygulamalardan nasıl hesabımla olan bağlantıyı koparırım ? Bir yolu var mı
  4. B

Soru Bootloader kapatmak

Garantili hocam 1 yıl daha var satacağım cihazı o yüzden kapatıyorum Bu arada ımeı gitmemesi için garanti yöntemler vs var mı ve ayrıca telefonumu satmadan önce verilerimin tamamen silinmesi için ne yapabilirim ?
  5. B

Soru Bootloader kapatmak

H.kadioglu, G ile bitiyor
  6. B

Soru Bootloader kapatmak

Şuanda eu beta 21.1.28 android 11 deyim global roma dönüp bootloaderı kapatmak istiyorum nasıl yapabilirim
  7. B

Rom [Android 11] [MIUI12.5] Redmi Note 8 Mi-Globe 21.4.7

arayüzde ve uygulama geçişlerinde takılmalar var normal mi ?
  8. B

MIUI 12 [Android 11] [MIUI 12.5] Redmi Note 8 MIUI China Beta Rom 21.6.16

Eu stabilden geçilir mi bu roma
  9. B

Gcam [Android 9+] Google Kamera 7.3.020 v8 Remastered [STABİL] [GÜNCEL] [TÜRKÇE]

Redmi note 8 için hangi gcami önerirsiniz eu stabil kullanıyorum
  10. B

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Uzun bi aradan sonra aosptan tekrar miui a döndüm ancak miui12 deki alttaki gezinme çubuğu şuanda yok nasıl aktif edebilirim ?
  11. B

Yardım Redmi note 8 pixel experience

Deniceğim hocam şu sıralar pek vakit bulamıyorum bide net baya ağır uygulamaları yüklemek sıkıntı ama kurarken en temiz şekilde kurdum Acaba sorun aod açık olmasıyla kaynaklanıyor olabilir mi ?
  12. B

Yardım Redmi note 8 pixel experience

Bu sabah eu betadan pixel experienceye geçiş yaptım sorunsuz bi şekilde kurdum performansta ve pilde en ufak sorunum yok ancak telefon kendi kendine kapanıp açılıyor bazen ekran işlemiyor kapanıyor tekrar açılıyor sorunun kaynağı nedir
  13. B

MIUI 12 Redmi Note 8 - Mi Room Beta Rom 20.7.9 Durduruldu-

Şuan eu beta kullanıyorum mi rooma geçmeli miyim yoksa hangisini kullanmalıyım miui 12 için
  14. B

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi Eu Beta Rom 21.5.20 Ota Update

Hocam yukledim takilma var ancak beni pek rahatsiz etmedi ancak wp yi açamiyorum bağlanilamadi 5 dk sonra tekrar deneyin diyor surekli
  15. B

Yardım Windows 10 bad system config

Yok hocam tıklama sesi falan yok normal hdd sesi ayrıca biostan start easy flash kısmına geldiğimde hdd nin de ssd nin de içeriğini görüyorum sanırım hdd de boot edilcek bişi olmadığı için görünmüyor
Üst Alt