Bugraozkan kullanıcısının son içeriği

1. Bugraozkan

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı V12.0.2.0.QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Çin sürümü indirip kuramıyormuyuz telefon sıfırlanır mı
  2. Bugraozkan

Galiba bende de oluyor bazen renkler bi soluk geliyor gözüme sonra yibe eski haline geliyor yada göžüm alışıyor ama dediğim gibi bazen bir solukluk olduğunu farkediyorum
  3. Bugraozkan

Senkronizasyon hala kendi kendine açılıyor
  4. Bugraozkan

MIUI 12 Mi 8 - Global Kararlı Rom Miui v12.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Zaten birşeyi de tam yapsalar şaşardım zaten güncellemeyle gelen pek birşey yok aod temaları filanda gelecekti lafta
  5. Bugraozkan

Güncellemeyi indirebilen var mı
  6. Bugraozkan

Ultra güc tasarrufunu denemek için açtım kapattığımda süper wallpaper özelliğini açamadım acaba yeri nerde bilen var mı
  7. Bugraozkan

Bana gelmedi hergün sürekli bakıyorum ama gelen giden yok
  8. Bugraozkan

Soru Xiaomi Mi 8 kılıf sorunsalı

Note 6 pronun bile halen yeni kılıfları çıkıyor bizimki bide amiral gemisi
  9. Bugraozkan

Yardım Gönderilen smslerin gözükmemesi

Arkadaşlar ustamda note 6 pro var ve az önce beni arada normal mesajlarda gönderdiği eski mesajlar gözükmüyormuş bende yukarı kaydır bırak dedim ama hala gözükmediğini söyledi ve silmediğini söylüyor acaba içinizde bu durumu yaşayan oldu mu sorunun çözümü var mı?
Üst Alt