Buğrakklky kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Redmi Note 9 Çok Kasıyor

Sorunun donanımsal değil yazılımsal olduğunu düşünüyorum hocam. Bu telefondan çok daha kötülerinin bile dediklerini yapmadan sorun çıkartacağını düşünmüyorum.
  2. B

Yardım Redmi Note 9 Çok Kasıyor

çözüm miui 12yi beklemek
  3. B

Yardım Redmi note 9s en iyi rom

Arkadaşlar masik miui 12.1 romuna geçtim port sürüme göre gayet tatmin edici ama batarya performansı memnun etmedi beni eu daha iyiydi.
  4. B

Evet bende de düzeldi şarj kullanımı. Sanırsam ilk kurulumdan sonra aldanmamak gerekiyor.
  5. B

Sanırım telefon için sınırlı rom var ben de eu geçtim teşekkürler tavsiyen için. Ama şarj daha hızlı gidiyo gibi
  6. B

Herkese selamlar. Redmi note 9s telefonumu global sürümden çıkarmak istiyorum. Bu telefon için en uygun romu nedeniyle ve linkiyle yazabilirseniz çok makbule geçer. İyi forumlar.
  7. B

Yardım Redmi note 9s dokunmatik

Videoda da gördüğünüz sekilde oyun içinde dokunmatiğim böyle oluyor (dokunmatik tepkisini açtığımda) dokunmatik tepkisini kapatnca böyle bir problem olmuyor fakat oyunu ileri düzeyde oynuyorum ve kapalı olduğunda refleksler çok yavaşlıyor (iphone samsung gibi telefonlarda bu tepki otomatik...
  8. B

Yardım Redmi note 9s yavaşliyor

Telefonu ilk aldığımda kinemaster donanım testi yaptı ve fhd+ kalitesinde video çevirebiliyordum 1 ay sonra uygulamayı silip yuklemek zorunda kaldım bu donanım testinde kalite hd ye dustu ve 100mb yı 1dkda çevirirken 60mbı 1.5dkda çevirir oldum. Aynı şey pubg mobile için de geçerli bootcampte 0...
Üst Alt