bugraaydin kullanıcısının son içeriği

1. bugraaydin

Yardım Redmi Note 9 Pro Yazılım Atma Cihaz Format Sıfırlama Yardım

1) cihaz evafone alınma seri no vs işlem yok fabrika ayatı ile wipe etmek aynı mı? fabrika ayarına döndürünce cihazı hata vs herşey düzelir mi silinen uygulamalardan kalan klasör vb gereksiz dosyalar da silinir mi 2) yedekleme için uygulama nedir? 3) bootloader kilit geliştirici vs sonrasını...
  2. bugraaydin

Yardım Redmi Note 9 Pro Yazılım Atma Cihaz Format Sıfırlama Yardım

Merhaba Arkadaşlar Herkesin Günü İyi Geçer İnşallah 2.5 Sene Önce Aldığımız Anne Kullanımında ki Redmi Note 9 Pro 128GB cihazımızı formatlayıp yazılımsal anlamda cihazda rahatlar hata vs varsada toptan temizlenir düzelir diyorum Kendim Elma Marka kullanıyorum o yüzden çok androide hakim değilim...
  3. bugraaydin

Soru Mi band 4 orijinal kordon

https://www.instagram.com/kyver.com.tr/
  4. bugraaydin

Yardım Amazfit gtr2 Bağlantı Sorunu

Ben iade ettim huawei gt2 aldım sorunsuzca kullanıyorum
  5. bugraaydin

Rehber Mi PC Suite 3.0 (Türkçe)

Deneyeceğim Bu 3.0 sürümde eski pc de bu dediğin olmuştu şu anki pc de yeniden deneyeceğim
  6. bugraaydin

Denedim Olmuyor
  7. bugraaydin

tüm sürümleri denedim özellikle tr yamalı mi hesap girişi asla gitmiyor x ile kapatınca da program kapanıyor bana sadece telefonda ki foto ve videoların yedeğini alabileceğim program önerirmisiniz?
  8. bugraaydin

Yardım Redmi Note 9 Pro İnternet Kullanınca Hız Düşürüyor

Merhaba Arkadaşlar Bizim Sorun Şu valide hanım note 9 pro kullanıyor evde wifi ağına bağlı sürekli laptop da yada kendi iphone telefonumda wifi bağlı valide hanım ne zaman kendi telefonundan instagram youtube vs gezinmeye başlarsa iphone laptop vs çok ciddi internette hız düşümü yaşıyoruz...
  9. bugraaydin

Yardım Smart Mi Audio Frames

Merhaba Arkadaşlar Bugün Mi Store Tepe Avm Mağazasında Denk Geldim Denedim Müzik ve Konuşma Kalitesine de Bayıldım Bu Ürün Nasıl Kullanım İçin Yüzde 50 Ses Seviyesinde 8 Saat Şarkı Çalar Dedi Mağaza Yetkilisi Konuşma da Çok Kısa Kendim Deneyimledim Güzel Geliyor Dedi Karşı Taraf Motosiklet...
  10. bugraaydin

Yardım Xiaomi Telefon Güvenilir Nereden Alabiliriz?

Merhaba Arkadaşlar Normalde İOS Kullanıcısıyım Ancak Ekim Kasım Gibi yeni İphone Çıkana dek Hem İdareten Hem de Deneyimlemek Adına Android Cihaz Almak İsterim Sanal Mağazlar da Bir Çok Satıcı Siteler vs Var Mağazalar da İse Mesela Tepe Nautilius AVM de Baktım Fİyatlar Farklı Xİaomi...
  11. bugraaydin

Valla hocam daha açık nasıl anlatabilirim bilemedim
  12. bugraaydin

Az Önce Programı Kullandım Nasıl Kullandığımı da Anlatayım; Program Açınca bize mi profile giriş yap ekranına kullanıcı adı ve şifre ile giriyoruz daha sonra ana profilimize girince o ekranı X ile kapatmak yerine aşağıya yada kenara sürüklüyoruz daha sonra telefonumuzu program görecek mi...
  13. bugraaydin

Aynen bende de bu şekil oluyor x basınca profil ekranında program tamamen kapanıyor
Üst Alt