Bthnrsn kullanıcısının son içeriği

1. Bthnrsn

Yardım Scoter açılmıyor

Hayır öyle bi durum söz konusu değil kutusunu açtığında zaten o iki parça birbirinden ayrıktı içindeki 3 numara alyan sana yardımcı olur veya bi yerden temin edebilirsin gidonun 1 karış altındaki 4 vidayı açtığında bağlantı noktasına ulaşıcaksın nazikçe kabloların kopabilme olasılığını unutmaman...
  2. Bthnrsn

Yardım Scoter açılmıyor

Merhaba Ben m365 standart kullanıcısıyım aynı durumun benzerini yaşadım açıkken ne kapadım ne de güç verebildim şarjdan söktükten sonra oldu bu durum yapman gereken gidonu üstteki kısımdan söküp o aktarım yapan kabloyu biribirinden ayırman. Sorunun çözülecektir diye umuyorum Tapatalk...
  3. Bthnrsn

Yardım Yeni gelen güncelleme ve ön teker açamama sorunsalı

Bi ara bu dağıtılan güncellemelern özellikle pro çıktığı zamanda aletn gücünün kısıldığını duymuştum şimdi 1s modeli çıktı ve tesadüf ya yeni bir güncelleme daha geldi son zamanlarda yazılımını güncelleyen oldu mu deneyimlerini paylaşabilir mi Ayrıca ön çamurluk kırıldı kimse o yandaki vidaları...
  4. Bthnrsn

Yardım Airdots / Earbuds

Sağ kulaklığımı düşürdüm ve şarj tutmamaya başladı ne yapmalıyım
  5. Bthnrsn

Yardım Airdots/eardots

Sağ kulaklığı düşürdüm ve şarj tutmuyor ne yapmalıyım
  6. Bthnrsn

Xiaomi airdots (earbuds) kullanıyorum sağ kulaklık düştükten sonra şarj tutmamaya başladı ne...

Xiaomi airdots (earbuds) kullanıyorum sağ kulaklık düştükten sonra şarj tutmamaya başladı ne yapmalıyım
Üst Alt