BrunMonster kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım Google Play Sorunu

pubg indi 1532606595 tek sıkıntı şu anda sıradaki uygulamaya geçiş yapmıyor tek tek indirmek mecbur
  2. B

? Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi 1532604807 arkadaşlar herkes önbelleği temizle diyordu ama ben veriler daha üst diye hep verileri temizliyordum şimdi önbelleği denedim yine 770 li mblerde ağ bekleniyor dedi ama sonra kaldığı yerden devam etdi şimdi 1,3 gb de hadi...
  3. B

Bulamadım mobil ağlar nerede (miui 9) Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. B

O zaman minimum 1 hafta var Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. B

Duzelmemis Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. B

Verileri ise verileri temizledim Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. B

Verilerimi temizleyeyim Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. B

Evet arkadaşlar bugün aldığım xiaomi redmi 5 plusda herşey muhteşem tek problem google play google playde ilk 1,6 gb lik ve 1,4 gbli,k oyunları indirmiştim (ve yanında küçük oyunlar sonra 800 mb üstü hiçbirşeyi indirmedi indiriyor eğer sırada olan bir uygulama var ise 800 li mb lerde kendini...
Üst Alt