bruce kullanıcısının son içeriği

1. B

Yardım ekrana yansıtmada yaşanan problemler

diğer telefonlardan yansıtmak için özellikle yansıtmayı seçmeleri gerek. siz cihazda birşey izlerken başka birisi neden cihaza izinsiz yansıtma yapsınki?
  2. B

Rom Mi Box S - Android 9 Çıktı!

chromcast ı silip tekrar yükleyin
  3. B

Yardım ekrana yansıtmada yaşanan problemler

Google chromecast güncellemeyi kaldırın ve tekrar kurup deneyin 1582267191 Google chromcast ı play storedan güncellemesini kaldırın ve tekrarda güncelleip deneyin 1582267340 diğer cihazlarda wifi bağlantısını keserseniz sorun çözülür
  4. B

Yardım Görüntüde takılma oluyor

hdmi cec yani cihazları tek bir kablo ile yönetmek (ses,görüntü,aç,kapa) mibox ta ayarlar bölümünde hdmi cec aktif olacak . tv de ise her tv de farklı isimle ama aynı işlev misal benim tv philips philipslerde easylink diye geçer diğer tv lerde başka isimle. aktif hale getirilecek
  5. B

Yardım Görüntüde takılma oluyor

eminim her cihazın problemi farklıdır, size en kolay yoldan tarif edeyim umarım sorununuz çözülür olmazsada arkadaşlar zaten çözüm sunarlar 1- cihazda görüntü ayarını 1080p 50 hz yapın 2- cihazdaki hdmi cec ilk üç seçeneğini aktif hale getirin tabii cec özelliği televizyondanda aktif olması...
  6. B

cihazın ana ekranında gereğinden fazla uygulama varsa örnek: you tube öneriler, netflix öneriler gibi, ana ekranda kanalları özelleştirin diye bir yazı var oraya tıklayın, ordan ana sayfaya ekleyin yada silin. 1582014090 küçük bir not: ben cihazları televizyonun kumandasından kapatıyorum...
  7. B

Yardım Mi Box S 2.4 ghz sorunu

:)
  8. B

burdaki 40 mhz 5 ghz demek oluyor ama senin wifi nin 5ghz desteklemediğini söylüyorsun öyle ise 40 mhz yi 20 mhz yapman gerekli, 7. kanal uygunsa gene 20 mhz de düzgün çalışmaya devam eder
  9. B

telefonun gps açıkmı? açık olması lazım test yaparken, resimde 6,7,ve8 kanallar sarı gösteriyor
  10. B

Miboxa bluetooth airdots için belki başka çözüm vardır, 7.kanal da kalsın hızda sorun ve donmalar olmuyorsa. donma işi çözüldü Miboxa bluetooth airdots ile alakalı bir sorun üzerinde duruyoruz şuan :)
  11. B

bu bendekinin rusça versiyonu yani aynısı, yukarda 5ghz yazan yere dokununca ne gösteriyor? wifi 5ghz ise orda yazar. üstte 2 defa sağa kaydırınca yıldız olan bölme var oraya gel orda en uygun kanalı söylüyor, üstte en sondaki yuvarlak içinde yıldız sekmesinin yanındaki bölüm kimin hangi mesafe...
  12. B

bu resimdekine göre en iyi kanallar 10 un üzerinde olan lar ama diğer wifi ağların mesafeside önemli mesela heyderova uzakta gibi gözüküyor 300-400 metre uzakta ise 7,8,9 da iyi çeker Tortue arkadaş daha detaylı izah etmiş 1581929675 bu resimdekiler 2.4 ghz senin wifi router 5ghz ise zaten...
  13. B

belki sayın yönetici yada Yazılım geliştirici tortue arkadaşlar bu konuya bi çözüm sunarlar, ezbere birşeyler söylemeyeyim :)
  14. B

kanal ayarı yapıldı şimdi Miboxa Qcy bluetooth airdotsu eşleştirmek istiyoruz, bu konuda bilginiz varmı? 1581925736 bende o şekilde kendi uygun wifi kanalımı buldum. arkadaş da 7. kanalda sıkıntı yaşamıyor, yani sorun hertürlü çözüldü. yönetici arkadaşlar mi box forum sayfasına fazla uğrayıp...
  15. B

donma ve takılmalar için öncelikle cihazda ve televizyonda hdmi cec seçeneklerini aktif hale getirin. kapatırken tv den kapatın açarken mi box s den açın
Üst Alt